Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan aki válás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki válás után a hatalmas érzelmi csalódás mellett anyagilag is lenullázódott? 30 éves férfi vagyok és nincs semmim egy párszázeszres adósságot leszámítva. Van itt itt hasonló? Innen, hogy lehet talpraállni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

mi történt pontosan? előtte volt vagyonod?

most van hol laknod és munkád?

2015. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én nőként maradtam így. Gyerek nem volt. Húztam külföldre. Négy év alatt összeszedtem magam. Most már itthon élek, van lakásom, munkám és egy normális párom is.
2015. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy válunk.. Már egy éve tart a gyermekelhelyezés miatt... Pénzünk házasság elött sem volt. Csak most eladósodtam kicsit az ügyvédi költségek miatt... Nagyon bízom benne, hogy nevelhetem én a picit...
2015. júl. 21. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

bocs de ha 30 évesen nincs semid aról nem a válás tehet, talán gyereket se kelet volna a semire,

az ügyvédre meg minek költesz ha amúgy sincs semid

a gyerek meg nem valami fönyeremény hogy így megnyered a szakitást

2015. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak... Gondolom nem vagy házas és gyermeked sincs!? Egy 30as éveid végén járó karrierista lehetsz... 5 évig voltam házas, mindent megadtam a családnak!! Azt meg nekem ne mondja senki, hogy a gyerekemet azért akarom nevelni, hogy a szakítás "nyertese" legyek!!! Meg ez a hozzáállás, hogy amig nincs ház, autó és pénz addig minek vállalnak gyereket!? Ezekszerint az a kb 5-10% vállaljon csak fiatalon akit a szüleik teli tudnak nyomni pénzzel? Vicc az emberek hozzáállása!
2015. júl. 22. 04:46
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen igazad van,néha azt hiszem hogy ez az oldal egy vicc,jókat röhögök rajtuk,a sok dilettáns unatkozón aki más problémájára megoldást,tanácsot ad:)miközben ő maga még ilyen élet helyzettel csak egy filmben találkozott,és a legnagyobb problémája,hogy a seggét 4 vagy hat rétegű wc papirral törölje,én respectállak téged mert hasonló cipőben járok,és tudom milyen az amikor ugy indulsz az életednek hogy nincs semmid,,és aztán a kemény sok éves munkád után lesz házad ,autód,születnek gyermekeid,majd tönkre megy a kapcsolatod és ,és nem lesz semmid,és ezeken felül a legrosszabb ,amikor a lelked és a szived törik őssze.....fel a fejjel drukkolok neked.
2015. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

utolsó a kérdezőnek nincs semilye csak adóság nem a vállás fosztja ki

tipikus nyavajgó maio lúzer

2015. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!