Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok házas. Az utolsó év gyötrelem volt. Kb: 8 hónapja nem szexeltünk (legalább is én nem). Nejem párszor még otthon sem alszik. Szeretem őt, szóval paradox helyzetben vagyok... Tehát???
2018. jan. 27. 16:09
1 2
 1/13 Gál Zoé ***** válasza:
64%
Miért nem váltál már el?
2018. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mikor fogtok végre leülni és megbeszélni a problémákat és közösen megoldani?

Nem itt kell tanácsot kérni, hanem otthon a feleségeddel kommunikálj!

2018. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Elég kevés infót adtál meg...

De hogy mit tennék a helyedben? ELVÁLNÉK! Nálam olyan nem fér bele a házasságomba, hogy 8 hónapig nincs szex (amennyiben nincs eü.akadálya, persze)! A bilit akkor is azonnal borítanám, ha a házastársam nem aludna otthon, mert gyaníthatóan a szeretőjével lenne.

Te tudod egyáltalán, hogy a nejed hol/kivel alszik?

31N

2018. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, az anyósomnál. De ez csak ritkán fordul elő. Depressziós. Történt pár rossz dolog tavaly az életünkben meg egy nagy tragédia is. Teljesen befordult, mondjuk nekem sem volt életkedvem hónapokig.
2018. jan. 27. 16:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Hármassal vagyok.
2018. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elválnék,de legalábbis leülnék vele megbeszélni a dolgokat.
2018. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kommunikálni szinte semmit nem lehet vele. Hagyjam ott a szarban ennyi év után? Nem hiszem, hogy menne. Még pár próbát teszek a kapcsolatért, ha utána sem megy..... meglátom mit teszek. Köszönöm a tanácsokat.
2018. jan. 27. 16:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz jár a feleséged? Ha depressziós, akkor az nem játék. Szakemberhez fordulnék mindenképpen. Pszichológus és párterápia.

Becsülöm benned, kérdező, hogy meg akarod menteni a házasságod. Az én férjem ott hagyott a legnagyobb sz.r közepén (lombik program/műtét/brutál hormonkezelés után). Hajrá neked!

2018. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as. Jár, igen. Havonta 2szer, azt állítja sokat segít neki, én erre mosólygok és támogatom benne, hogy járjon amennyiszer csak szeretne. Sajnos a valóság az, hogy mikor hazajön tőle boldog 2-4 órán keresztül, utána minden folytatódik ugyanúgy...
2018. jan. 27. 17:27
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt sajnálom azért ami veled történt. Mindenki azzal jön, hogy a saját boldogságunk a legfontosabb, szerintem, ha már valakivel pár évet leéltél akkor más prioritások is a felszínre kerülnek. Segítenie kellett volna téged a nehéz időszakban!!!
2018. jan. 27. 17:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!