Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi miért hagyja el 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért hagyja el 20 év után a feleségét, aki a karrierjében is segítette, a gyermekeit is fenevelte?

Figyelt kérdés

Egy elismert ember lett a szakmájában, de amíg felfelé tartott, a felesége is segített neki, mert kollegák is egyben. A nő a két gyermeküket is felnevelte, a világ végére elutazott a férjével, ami szintén a pasas karrierjének volt kedvező, hogy eljusson oda ahol most van.

Pár éve kihajította ezt a nőt és feleségül vett helyette egy újat.



2018. febr. 26. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Talán, mert NEM FOGLALKOZTAK MAGÁVAL A KAPCSOLAT MŰKÖDÉSÉVEL.

Persze, szép és jó, hogy elmennek ide-oda, segít a karrierjében, felnevelik a gyerekeket...és?


A kapcsolatukkal, saját magukkal mit csinálnak? Sz..rtak az egészre, úgy ahogy működött és kész. De tulajdonképpen már semmi se tartotta össze őket.


Ennyi.

2018. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vmi régebbi értelezésében írta, mennyi mindent beáldozott érte ez a nő, most meg kivágja mint a szemetet. Én lehánynám magam, ha egy ilyen emberrel ilyet megtennék.
2018. febr. 26. 15:59
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Miért volt olyan hülye a nő hogy 20 évig gürizett egy élőskődő féregre? Aki hagyja az megérdemli.
2018. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Igy van! Ahelyett hogy magadat menedzselted volna!
2018. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Mert másba szeretett bele. Nyilván valami nem működött a kapcsolatban, ezt ők ketten tudhatják csak. Az, hogy valakivel együtt neveltek gyermeket, támogat még nem garancia arra, hogy örökké együtt is maradtok. Persze ez komoly etikai vitákat nyithat, de én azon az oldalon állok, aki azt mondja, nem szabad együtt maradni ha nem megy. Gyermekként végigéltem, hogy a szüleim nem akartak elválni és mikor végre megtették mintha én is újra levegőhöz jutottam volna. Szép a szerető család a gyerek körül, de ha egyszer valahogy zátonyra megy a házasságom az én gyerekem inkább legyen elvált, de nyugodt szülők gyermeke, mint hogy egy olyan környezetben kelljen felnőnie, ahol folyamatosan pattanásig feszül a levegő és ordítozzanak, veszekedjenek a feje fölött. Még mindig görcsbe rándul a gyomrom, mikor beugrik az emlék, ahogy a tündér drága nagymamám megfogja a kezem és szól, hogy most inkább menjek a szobámba és kapcsoljam be a rádiót, vagy énekeljek, mikor megint elkezdődött az üvöltözés.
2018. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom az új csaja sokkal fiatalabb, a felesége meg nem tudja megadni 40+ évesen egy 20+ ismeretlen punci izgalmát.

Erre az a reakció, hogy megérdemli, mert biztos valami hiányzott.

Az egész kib.aszott életét a férjére áldozta, és az is kevés. Akkor is ő a hibás.

Nem ám a férje az, akire rátört a kapuzárási pánik, és a gyerekeire is tojik, mert épp pinavakságot kapott.

És akkor csodálkoztok, hogy egyre több nő nem akar házasodni, nem akar gyereket.

2018. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Féreg, ennyi. Jó lecke ez minden fiatal, viszonylag új kapcsolatban élő nőnek: legyél TE az első saját magad számára.
2018. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy karrieristára jellemző, hogy én, én, én. Különben, nem is működne a karrier építés.

Szomszédomnál is láttam, épült a karrier, a neje támogatta mindenben. Mikor elért egy jó szintet, megjelentek a fiatalabb nők a férfi körül. Végül is, lelépett egy tőle 20 évvel fiatalabb nővel. A munkába, életben, minél jobb kell, úgy a kapcsolatban is egy új, még nem lestrapált nő kell.

2018. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

"És akkor csodálkoztok, hogy egyre több nő nem akar házasodni, nem akar gyereket."


Szerintem meg nagyon is kevés az ilyen nő, sokkal több kéne.

2018. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Valahol olvastam hogy van egy tanulmany amely kimutatta hogy a ferfi ha sikeres es egzisztenciat valt felfele , a not is “jobbra” csereli! Na en ezert nem kupalok ki senkit a magam karara... olvassatok utana
2018. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!