Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen bonyolult egy elvált férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen bonyolult egy elvált férfi?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szeptemberben ismertem meg a jelenlegi paromat,aki 1 éve vált el.Az exe mikor megtudta ,hogy vagyok el kezdett furan viselkedni.Nap mint nap hivogatja ,minden szarral es kozben sajat magárol mesel milyen napja volt stb.Karacsonykor a parom be akart mutatni a szuleinek de nem vihetett oda mert az ex nem nézi jo szemmel.! A parom sem erti mi a baja elvileg válás után semmi gond nem volt a nővel.A napokban rám irt a nő egy levelet azzal a cimszoval,hogy ribuska te sosem leszel senki ebben a csaladban.Jobban tenned ha lekopnal,ugy is csak jatekszer leszel......a parom ekkor elovette az exet,hogy mit képzel magáról ,es akkkr kikelt a nő ,hogy látja rajtam en csak egy kurv a vagyok es nem engedi a lanyukat se hozzank,mert el tanulja tőlem a kurv as kinezetet:))) Csaladnak is ez a véleménye rólam szerinte.! Nem tudom erdemese a parommal maradnom ,ilyen ex mellett minden napra csinal nekunk valami fejtörést es már en nem akarok bolondal veszekedni! Valentinnap alkalmabol foztem kedveskedni akartam a paromnak,irtam siessen haza,hát pont nem aznap romlott el az ex bojlere es orditva hívta fel h segitsen mert nem tudja a gyerrmet maskepp megfurdetni,este munkabol haza fele oda kellett mennie a paromnak megcsinalni hiaba mondta hogy most nem tud mert siet haza ,mert az volt a valasz a ringyo ra er ejjel is.....
2018. febr. 20. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez a férfi ezek szerint igen.

Nem képes nemet mondani és leválni az exéről, nem állítja le, nem áll ki melletted. És mikor szidod az exét, gondolj arra, hogy őt választotta feleségnek és a gyereke anyjának.

Ha nem akarsz egy életen át a sokadik lenni a sorban (ex, gyerek, anyuka), akkor most lépj ki. Ez a pasi egy kalap kakit nem ér.

2018. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor bonyolult, ha gyenge jellem.A volt felesége meg egyszerűen féltékeny, valószínűleg még mindig abban reménykedik, hogy egyszer vissza megy hozzá a volt férje. A párod képtelen határozottan kezelni a volt nejét...ebből hosszútávon sok probléma lesz még.
2018. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Csak te látod bonyolultnak a helyzetet, pedig egyáltalán nem az.

A sztori kulcsfigurája a pasid, ő tud rendet tenni a történetetekben.

Neki az a legfőbb feladata, hogy elszakadjon az exnejétől. Ez nem a gyerektől való elszakadást jelenti, hanem azt, hogy egymástól ténylegesen elválnak.

Egy példa: a nő bojleréhez a pasidnak nincs köze. Ha töbkrement, hívjon egy szakit, és csináltassa meg. Ugyanannyi a szakinak telefonálni, mint az exnek. Miért telefonál mégis az exnek? Mert tudja, hogy az (a marha) azonnal ugrik. Pedig mondhatná azt is, hogy oké, rossz a bojler, nem tudod a gyereket tisztán tartani, akkor hozd el hozzánk, addig itt alszik, amíg nincsenek meg nálad a normális élet legminimálisabb feltételei. Legközelebb biztos meggondolná, hogy milyen hülyeséget talál ki.

Ugyanez igaz a családi összejövetelekre: kit érdekel, hogy hőbörög? Álljon a pasid a sarkára, és vigyen haza, töltse azokkal a mindennapokat, akiket ténylegesen szeret. Az meg hogy más mit gondol, a kutyát se érdekli.


Mindent összevetve gyanítom, hogy egy anyámasszonykatonájára bukkantál, akivel neked kell eldöntened, hogy akarsz/tudsz-e hosszú távon együtt élni.

2018. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam en is.De volt rá pelda amikor nem segitett es akkor az egesz csalad rá állt,hogy a nő miatt nem segitesz neki.......mert ugye akkor szar apuka lesz ha nem segít a gyereken .Sajnos akkor kerul hatulrol a nő
2018. febr. 20. 12:19
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem engedi a gyereket hozzátok, azonnal jelezzétek a gyámügynek! Minden levetett exnő r.banccnak tartja a exe új kapcsolatát, de a gyámügyesek nem hülyék. Simán leszerelik, és még jól meg is büntetik az ilyen piti kis "anyukákat", akik r.banságra hivatkozva tiltják a gyereket az apjuktól úgy, hogy a gyerektartásra azért igényt tartanak.
2018. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Én is elváltam és ha az én exem csinálna ilyet, le tudnám rendezni... De úgy hogy azt megemlegetné.

Szerintem a férfi legyen férfi. Válás után is.

A párod nem az. :)

Nem neked, hanem neki kellene ezt lerendezni, de úgy hogy az exnej meg se merjen szólalni. :D

30F

2018. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.ez a cél a nőnek h hatha a parom kiborul es akkor jobban lehet mondani a gyereknek hogy miattam van...
2018. febr. 20. 12:32
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

Ja és a párod családja...

Én elmondanám nekik, hogy ha bármi rosszat mondanak a páromról, az ex pártját fogják, akkor láttak utoljára.

El lehet dönteni. Vagy az exnej, vagy én. Pont.

Hát nem tudom... ha a pasid képes elővenni a tökeit, maradj vele... De ha nem, addig fogja az ex (család) nyomni, amíg totál kicsinál téged, titeket.

Ne feledd a te önbecsülésed is sérül itt, akkor is ha nem is veszed annyira észre.

Ülj le a pároddal...

30F

2018. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, milyen nő/anya az ilyen, aki a gyereket a magánéletével terheli.... de hogy nem normális, az biztos.

A válásból a gyereknek semmit, vagy csak nagyon keveset kellene észlelnie. Nemhogy még az anyjától is a phaszságokat hallgatni.... tipik idióta.

2018. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos elég gyakori dolog hogy válás után mikor valamelyiknek lesz új párja, az addig csendben lévő fél elkezd nyomulni, féltékenykedni, sz..rt kavarni.

Pedig ott lett volna az alkalom hogy megpróbálja rendbe tenni a dolgokat, ha tényleg olyan fontos volt az az ember, de akkor valahogy nem volt olyan érdekes míg egyedül volt.


Olyan szinten megértem a párodat hogy a gyerek érdekében nem akar rossz viszonyt. Hiszen ez egy nagyon jó ürügy, eszköz az ex kezében. Amit aljas módon és nagyon ügyesen használ is. "Azonnal gyere el megjavítani a bojlert, mert a gyerekedet nem tudom megfürdetni"

Ilyenkor azért a férfi fejében lejátszódnak a variációk:

-Elmész te a fenébe, hívjál szerelőt, van nekem saját életem, saját bojlerem... Ekkor minden bizonnyal otthon szegény kisgyerek végig fog hallgatni egy aljas monológot a sz..rházi apáról akinek fontosabb az új nő mint a saját gyereke. És végiggondolja azt is a férfi hogy utólag ő már hiába fogja elmondani a gyereknek, hogy "nagyon is fontos vagy nekem, csak tudod már külön életünk van". Már tele lesz a kis feje anyuka által betáplált sérelmekkel.


....vagy inkább tényleg beáldozza azt a fél-1 órát, megcsinálja azt a rohadt bojlert. Mert egy felnőtt (jelen esetben Te) remélhetőleg jobban meg fogja érteni hogy mi a helyzet és meg fogod tudni bocsájtani.


Tényleg nehéz ám egy ilyen helyzetből kimászni, okosan kezelni férfiként!

Nálam egyetlen módszer vált be (mert voltam ilyen helyzetben), az exemmel következetesen, tudatosan a minimumra szorítani a beszélgetéseket. Egy ideig nekem is rendszeres program volt az ex napjának végighallgatása, ami tulajdonképpen csak bevezető volt a finom zsarolásokhoz, amolyan puhítás hogy könnyebben belemenjek a dolgaiba.

Aztán elkezdtem nem reagálni, vagy semlegesen reagálni a mondanivalóira, egyre többször félbe is szakítottam, hogy a lényeget mondja mert dolgom van.

Persze azonnal jön ám a kérdés, hogy "mi a dolgod", mert minden kis információt igyekszik megszerezni a mindennapjaidból, amit később fel lehet használni. De nem szabad elmondani.

Ne tudjon az életetekről, és a párodat se érdekelje az ex élete. Egy idő után bele fog fáradni, meg fogja unni.

Ha nem tud rólatok semmit, a gyereknek is kevesebb "oltást" tud adni az apukáról.

2018. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!