Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk a fèrjemmel, ugyanis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk a fèrjemmel, ugyanis megcsalt, (egy másik nővel is együtt èlt) ès elhagyott várandósan ès a 3 èves kisfiunkkal. Muszály-e megengednem, hogy a kisfiunkat bemutassa a barátnőjènek, aki ezelőtt sztriptíztáncosnő volt?

Figyelt kérdés

A gyermeket nagyon megviseli ez az egèsz,ugyanis az apuka már 4 hónapja meg se látogatta,akkor is csak az egyik tárgyalás miatt jött "haza".Csak ígèrgeti neki mindig,hogy jön hozzá ès persze nem jön.Telefonon hívja viszont a gyermekvèdelmis,a vèdőnő ès a gyerekpszichológus is azt mondta,hogy ezzel csak felzaklatja a gyermeket,mert közben meg nem látogatja.Kiegyensúlyozott,boldog volt a gyermekem,viszont most èjszakánkènt bepisil,sír azèrt,mert azt mondja,hogy tudja,hogy az apja úgyse jön hozzá,elkezdett dadogni,ami inkább akkor jön elő nála ha az apja felzaklatja.A gyermekpszichológus azt mondta,hogy mèg ne vigyem hozzá a gyermeket csak ha nem javul az állapota ès ritka,hogy v.ki ilyen jól kezeli ezt a helyzetet,mint ahogy èn.Azt is mondta,hogy mivel a gyermek fel se fogta mèg,hogy mi törtènik ne is beszèljünk neki arról,hogy az apuka mást szeret,mással van együtt,bemutatni pedig egyáltalán nem szabad mèg a gyermeknek az apuka barátnőjèt.Mondhatom az apukának,hogy ha jön láthatásra ne hozza magával a barátnőjèt addig míg a gyermek ilyen lelkiállapotban van?Èn csak azt szeretnèm hogy minèl kisebb mèrtèkben sérüljön a gyermekem.Nem kitolni akarok apukával,nagyon is rendes vagyok hozzá még ezek után is.

Van aki azt mondja,hogy azok után amit apuka művel korlátozhatják a láthatást is,2 hetente szombat van megállapítva,de felőlem jöhetne a gyermekèhez bármikor.


2018. márc. 14. 07:25
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,hogy mèg nem váltunk el.1 hónap múlva lesz a következő tárgyalás.
2018. márc. 14. 07:28
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
szerintem a sajat erzelmeid ne vetitsd ra a gyerekre...3 eves.Igen, engednem hogy bemutassa, ha nem o akkor mas lesz a mostohaanyja.Szerinted ha meghalnal mert elutne egy busz, utana kihez kerul a gyerek? Nem jobb ha hamarabb ismeri a not? Egyebkent nem a szakmaja teszi az embert, lehet jobb ember mint te. Folyamatosan aggodalmaskodsz, szerinted ez milyen pelda a gyereknek? Szerintem egy eros nore lenne szuksege.
2018. márc. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Te házad, te szabályaid. Ha azt mondod, hogy nem viheti oda a nőjét, ahoz a gyerektől függetlenül is jogod van.
2018. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!Persze,hogy aggodalmaskodom,mikor èn látom azt,hogy ment a gyermekem tönkre lelkileg.Èn hiába próbáltam az apját dícsèrni előtte,a gyermek kicsi de nem buta...

Az meg,hogy az a nő aki szètszed egy családot ès zsarolja a fèrjemet,hogy ha a gyermekèhez hazajön elhagyja(mert attól fèl,hogy visszacsábítom a fèrjemet)jobb ember lenne,mint èn...

Nos nem hiszem!

2018. márc. 14. 08:04
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

Itt is ki sérül a szülők f@@sága miatt? Hát persze, hogy a gyerek. Ha tiltod a gyerektől az apját (vagy a nőjét, tök mindegy, ők már együtt vannak), a szakadék elmélyül közöttük, és semmiféle kötődés nem fog kialakulni közöttük. Ezt akarod? Hogy veszítse el az apját? Láthatásra a te házadba úgyse fog menni, egy válás után senki nem kíváncsi az exére (kivéve a reménytelenül szerelmes feleket), plusz az új nő nem hiszem, hogy vígan bólogatna, hogy "menj csak nyugodtan drágám az exed lakásába". Szóval vagy engeded, hogy elvigye a saját gyerekét, vagy kitolsz a gyerekkel.

Mindenesetre válás ideje alatt ne cselekedj meggondolatlanul, kérd ki az ügyvéded tanácsát, ő mit javasol, nehogy megvalósuljon az ellennevelés, vagy nehogy úgy jöjjön le, hogy kicsinyes bosszút forralsz.

2018. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ja ès hidd el erősebb nem is lehetnèk!

Ezt a környezetembe mindenki alátámasztja ès mondják is,hogy milyen nagy lelkierőm van.Ìrhatnám estig,hogy mit művelt apuka meg a nője már,mennyit kellett tűrnöm a gyermek èrdekèben...

Most nem èn vagyok a lènyeg...

2018. márc. 14. 08:10
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem csak a lakásba láthatná a gyermekèt az apuka.Jöhetne bármikor,el is vihetnè nyugodtan,mert 3 èves elmúlt a kisfiú.Èn nem tiltom,sőt èn veszekedtem vele azèrt is,hogy legalább telefonon hívja a gyermekèt.Az ügyvèdem azt mondta,hogy ő az az apuka típus,aki nem fog foglalkozni a gyermekèvel èn hiába vagyok rendes vele...
2018. márc. 14. 08:17
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem miért támadja mindenki a kérdezőt... Pont, hogy a gyereknek akar jót.


Szerintem hallgass a gyermekpszichológus véleményére, ő a szakértő, ő tudja ilyenkor mi a legjobb a gyereknek. Az apukának is szépen elmagyaráznám, hogy a telefonálgatása tönkreteszi a kisfiát lelkileg.

2018. márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert senki nem tud szöveget értelmezni, meg itt előszeretettel ugatnak feleslegesen. A 7-es válaszoló, azzal a pujával..biztos kissebbségi. Kérdező, többet nem tehetsz, mint amit ajánlanak, remélem minden rendben lesz. Sok sikert!
2018. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen az èrtelmes válaszokat!
2018. márc. 14. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!