Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most vettünk csokra házat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Judit1002 kérdése:

Most vettünk csokra házat egy meglévőre és egy születendőre de a férjemmel nem jövünk ki nem akarunk már együtt lenni ilyenkor mit tudnánk csinálni? Nincs békés megoldás.

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elváltok és szépen visszafizetitek amit felvettetek.
2017. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vissza KELL fizetni a pénzt vagy viszi a házat az állam.
2017. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
És ez csak így hirtelen szöget ütött a fejetekbe, hogy nem jöttök ki? Egyik pillanatról a másikra nem akartok együtt lenni? Ez egy baromi hosszú folyamat, a kapcsolat már eleve hulladék volt. Akkor minek vállaltatok még egy gyereket és minek vettétek fel a csokot?
2017. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem.... és hány ilyen "csokos" ház kerül pár év múlva elárverezésre... ésami még rosszabb: hàny ember kényszerül majd együttélni a felvett pénz miatt... pedig sok ember jobb lenne, ha gondolkodna egy kkcsit szaporodás helyett.
2017. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ócsárolást is megszoktam. De nem igy indult a kapcsolatunk nagyon szerettük egymást és én szeretem is! De agresszív lett (ver) és rengeteget iszik! Nem akarom hogy a gyermekem azt lássa hogy a részeg apja az anyját veri!
2017. dec. 21. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Csak úgy, egyik napról a másikra kezdett verni és inni is? Nekem ez hihetetlen.
2017. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos én sem tudom elhinni, hogy a férjed az esküvő, a gyerekvállalás és a felvett CSOK után kezdett csak el inni, majd verni téged....
2017. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Én is csak akkor tudom elhinni, ha előtte még nem éltetek volna együtt. Egy gyerekkel a hátatok mögött már biztosan külön voltatok a szülői háztól és nem csak ismerkedtetek.

Nekem volt olyan "szerelmem", aki egyik pillanatról a másikra vált imádni való kezesbárányból verőlegénnyé, de amint kezet emelt rám, mentem, csak úgy porzott utánam a levegő! Tehát van ilyen, h hirtelen történik az átváltozás. De nem hosszú együtt töltött idő után...

2017. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom szerződéskötéskor mint minden FELELŐSEN gondolkodó, normális ember, te is elolvastad az eléd rakott szerződést, és annak fényében vetted fel a "csokos" pénzt, hogy pontosan tudtad a kötelezettségeidet is, nem csak a jogaidat....
2017. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!