Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2006 elején Szem. hitelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2006 elején Szem. hitelt vettünk fel a férjemmel. Most válunk. Nem akar fizetni semmit. Sem utólag sem a fennmaradót. Mennyi az esélye, hogy ezt betudom Rajta hajtani a bontóperen?

Figyelt kérdés
2007.04-hóban elköltözött.Májustól egyedül fizetem a részleteken,ami nem kevés.2 kiskorú gyerekem van az előző házasságomból.Amúgy mindenben egyetértünk ,kivétel ez az egy hitel.
2008. okt. 28. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közösen vettétek fel közösen is kell fizetni.A tárgyaláson majd a gyerektartás,gyermekelhelyezés mellett ez is téma lesz.Ne hagyd magad.Nem írtad,h a pénzt együtt is költöttétek el.Próbálj a pénz elköltéséről bizonyítható dokumentumokat beszerezni,előkeríteni.Addig is fizesd a részleteket ami nem könnyű gondolom.Sok sikert.
2008. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom semmivel igazolni mert albérletben laktunk és abból is fedeztük a kiadásokat.Ez a legnagyobb probléma.De ezt együtt tettük.Közös gyerek nincs.Ezen a hitelen megy a vita.Nem hajlandó fizetni.Nagyon bosszantana ha ezt egyedül Nekem kell majd kinyögnöm.
2008. okt. 28. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Itt gey nagyon jo ügyvédett keress !! Merre laksz ? Ha hajdu bihar akkor tudok segiteni
2008. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm felajánlott segítséget de sajnos Pest megyei vagyok.
2008. okt. 29. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!