Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen piti kifogással,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piti kifogással, sztorival jött elő a férjed/feleséged, barátod/barátnőd megcsalásnál, amin utólag csak fogod a fejed h bevettél?

Figyelt kérdés

Íme az én sztorijaim egyike:

Fél éve voltam együtt a párommal, mikor beesett a telefonom az ágy mögé, elhúztam és találtam mögötte egy rózsaszín csipkés selyembugyit. Végigpörgettem az agyamba, hogy ez tuti nem az enyém (Nekem nincs se rózsaszín sem selyem sem csipkés bugyim. mindhárom verziót utálom)

Jött a szöveg, hogy biztos az excsajé, akivel előttem volt.

Egy óra múlva beugrott, hogy kb a bugyis eset előtt egy hónappal nagytakarítással egybekötött szobaátrendezést tartottunk. Ott elő kellett volna kerülnie a bugyinak.

Hupsz!

Nektek milyen ciki sztorijaitok vannak? Leírnátok?


2010. dec. 17. 22:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
legalább mondta volna azt, hogy neked vette csak eldugta.:))
2010. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

egyszer az exem nyitva hagyta a freemail fiókját és megláttam, hogy fenn van egy társkeresőn.

gyorsan felmentem az oldalra álnéven, kamu képpel, megkerestem és írtam neki. ez volt hétfőn. két napig levelztünk, mire sikerült kicsalnom a telefonszámát. barátnőmmel munakidőben felhívattam , s meg is beszéltek egy randevút délutánra. tudta, hogy délutános vagyok, tehát szabad a pálya. csakhogy a randira meglepő módon én mentem el.

hűha mit össze hebegett-habogott! a férfiak nem nagyon tudnak kapcsolni éles helyzetekben. :))) akkor szarul esett, de most már csak mosolygok az egészen.

2010. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 szamóca. ***** válasza:
82%

nem tudok olyan esetről amikor megcsaltak és nem jöttem rá... persze ettől még lehet hogy van:D

olyat tudnék írni rengeteget hogy milyen bugyuta okokat sorolt fel az exem, amit nem hittem el:D

volt pl hogy a csaj mondta el nekem hogy dugtak, rákérdeztem, és nagy felháborodva közölte hoyg nem is...aztán mikor rácsaptam az ajtót akkor hogy najo, talán.:DD

vooltak akciok, buta kifogások... hálistennek mára már felébredtem :)

2010. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Engem azzal etetett, hogy túlórázik, privátban besegít a főnökének. Szakács volt, szóval az elején nem gyanakodtam, mert néha tényleg vállalt másodállást, stb.

Meg nehéz szitu is volt, mert a bátyjával lakott együtt, szóval, amikor találtam pl. 1 szempillaspirált a fürdőben, akkor mindjárt jött, hogy a bátyja csajáé, stb.

Nem is bukott volna le, ha nem dugdosta volna állandóan a telefonját. Éjjel a párnája alá tette, stb.

Ez eléggé elgondolkoztatott, és szépen megnéztem az e-mailjeit. (Pasiknál nem nehéz kitotózni, hogy mi a jelszavuk.) És akkor kiderült, hogy van 1 másik nője...

Szóval kiadtam az útját. Azért anno nagyon mérges voltam magamra, hogy majdnem 3 hónapig képes voltam a hazgságait elhinni.

2010. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem meg, hogy tudja egy nő elhagyni a bugyiját.. Mikor öltözködik nem veszi észre??
2010. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Az ex mindig azt hangoztatta, hogy nincsenek titkaink egymás előtt,ezért egyszer beleolvastam az smseibe.Mondanom sem kell, hogy tele volt "kívánlak drágám" jellegű smsekkel,amiket persze nem én írtam. Nem akartam akkor este patáliázni, ezért úgy tettem, mint aki nem tud semmiről. Kimásoltam a csaj számát,és az én telefonomról írtam neki egy üzit az ex nevében, hogy ez az új száma, a régin ne keresse. Sms-ezni kezdtünk a csajjal, mintha én lennék az ex, majd még az nap este megbeszéltünk egy másnapi találkozót. Az ex délelőttös volt,felhívtam a csajt hozzánk, ő meg persze meglepődött, hogy én nyitok ajtót. Mindketten értetlenül álltunk egymás előtt, ugyanis ő sem tudott rólam, ahogy én se róla. Persze mindketten nagyon berágtunk az "exünkre", átbeszélgettük a fél napot, kisírtuk magunkat egymás vállán,stb. Kiderült, hogy már 4 hónapja hülyíti, feljár a csajhoz.Végül ki eszeltünk egy meglepetést. Azt találtuk ki, hogy elhintem, hogy szombat este csajos buliba megyek,s ő akkor majd biztos felhívja a másik lányt,hogy felmegy hozzá,de akkor majd ketten leszünk ott. Nos nem jött be a számításunk,nem telefonált egész este. Tizenegy körül úgy gondoltuk, hogy akkor meglepjük,és felmegyünk. Haza érve egy idegen női cipőt fedeztem fel az előszobába, majd hangokat hallottunk a fürdő felől. Megtaláltuk egy harmadik nővel, ahogy épp lubickolnak a kádba. Mondanom sem kell, hogy mennyire zavarba jött, teljesen elsápadt. Újdonsült barátnőm mérgében hozzájuk vágta a WC kefét. A másik nő meg csak sikongatott, mint valami félőrült...
2010. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

23:22


Direkt csinálják...

2010. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
23,24 ez nagyon brutál...
2010. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer összefutottam a férjem barátjával és feleségével, akik meghívtak egy pohár borra magukhoz. Kis idő elteltével csörög a férjem, hogy nem lenne e gond, ha később jönne haza, mert a barátjával megisznak egy sört. Háát, mondom ez egy igen nagy probléma lenne.. Mert, miért?! háborodott fel kissé, hiszen ebből én sosem csináltam problémát korábban. Most azért lenne probléma, mert itt borozgatok vele éppen...Nagy csend lett a vonal tulsó oldalán..
2010. dec. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Valahogy ráéreztem, hogy van az én kis férjecském életében valaki rajtam kívül is. Tippem is volt, hogy ki az. (persze tagadás, még én szégyelltem magam, hogy mik jutnak az eszembe a férjemről) Egyszercsak megnéztem a közösségi portálon a leányzó képeit, csak úgy kíváncsiságból. Hát ott virít az egyiken a férjem. Rákérdeztem, amúgy kedvesen, hogy hogy is van ez. Mire ő, a csaj összemontírozta az ő képét a sajátjával, bosszúból..
2010. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!