Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Természetes ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Feleségem elhagyott elvitte két pici gyermekünket. Akkor azt mondta bármikor láthatom őket, sőt el is vihetem, de azóta folyamatosan szűkíti az időkeretet, és mindenhonnan kitilt vacsora, fürdetés, fektetés stb... Jelenleg már csak heti 1-2 órát lehetek velük.

Az indok az, hogy nyugtalanul alszanak a gyermekek ha előtte velem voltak sírnak stb... Nagyon imádnak velem lenni, alig tudom kivenni őket az ölemből, ikrek majdnem két évesek. Mielőtt elvitte őket rengeteget voltam velük.

Szerintetek az a megoldás, hogy nem láthatják az apjukat? Nem arról van szó, hogy ez a gyermekek természetes vágyódása az apjuk iránt.

A válóper során is erre akar hivatkozni, hogy ne láthassam őket, ne kerülhessen soha hozzám!


2010. nov. 11. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azért nyugtalanok miután veled voltak, mert fel van bolygatva az életük és hiányzol nekik, igénylik a közelséged.

Párommal ugyanez volt a helyzet, kétéves volt a gyerek mikor elváltak, ugyanúgy nyugtalanul aludt a kicsi a látogatások után és a volt felesége pont emiatt nem akarta engedni, hogy találkozzanak.

De ez ne tartson vissza, azzal ártasz többet a gyereknek, ha nem látogatod.

És ezt sok anyuka szereti elfelejteni, hogy a válás és gyerekelhelyezés kimondása előtt UGYANANNYI jogod van látni a gyereket, mint neki, akár el is vihetnéd magadhoz lakni őket, abba sem szólhatna bele.

A válóper miatt ne aggódj, a bírónak tudnia kell, hogy ez a gyerekek normális reakciója a hiányodra.

Dicséretes, hogy ennyire ragaszkodsz hozzájuk és mindig feldühít, ha belegondolok milyen emberek nevelik a jövő nemzedékét.

Mert attól, hogy ő szülte őket, már mindenhatónak képzeli magát és önző módon nem nézi a gyerek érdekét ami az lenne, hogy ítélettől függetlenül a lehető legtöbbet láthassa mindkét szülőjét.

Ne add fel, harcolj a gyerekeidért és ne feledd, hogy most még bármikor jogod van látni őket.

2010. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért kemény hogy a nőnek mekkora hatalma van ebben a témakörben. Én nagyon az egyenjogúság híve vagyok, hát ez nem az... Nem tudom mit tehetnél, de az igaz hogy azért hagyott el, mert új életet akar kezdeni, és szerintem se fér ebbe bele az hogy rendszeresen átmész vacsorára, fürdetésre, erre-arra, hisz előbb utóbb neki is lesz új párja, és elég furcsa lenne a szitu. Azt nem értem miért nem állapodtotok meg eddig valamiben, pl hétvégék, sőt, egyik régi ismerősömnek kiskorában ugy volt hogy 1 hetet anyjánál lakott, 1et meg apjánál, mindenhol volt saját szobája, minden, persze egy városban laktak a szülei.


22/L

2010. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire természetes-e a viselkedése, de nagyban függ a válasz attól is, hogy miért hagyott el a 2 pici gyerekkel? Nyilván nyomós oka volt rá. Ha mégsem volt rá semmi oka, akkor abszolút nem természetes a viselkedése.
2010. nov. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja bocs, nem esett le hogy még csak most fog lezajlani a válóper, álmos vagyok már:) 00:16os voltam
2010. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mind a kettő megoldható lenne, de nem hajlandó rá! Nem engedi el egy percre sem. Mégse téphetem ki a kezéből őket! A gyerekek érdekére hivatkozik! a másik válasza pedig az, hogy ő szülte őket. Ezzel az érvel nem tudok mit Kezdeni.
2010. nov. 11. 00:22
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt rá nyomós oka! Rendesen dolgozom, munkaidő után csak a gyerekekkel foglalkoztam. Szerintem senkivel sem jön ki, előbb utóbb, mindenkit kiszekál maga mellől!
2010. nov. 11. 00:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon kívülálló vagyok a témában, se gyerekem, se férjem, de szerintem nem így kellene viselkednie. Ha a gyerekeid szeretnek, Te is őket, akkor igenis hagynia kellene, hogy veled legyenek! Az, hogy nyugtalanok, az természetes gondolom, hiszen új a helyzet.

Szerintem azzal, ha eltilt tőlük vagy keveset engedi hogy Veled legyenek, csak nekik árt :(

Szóval szerintem nem jó ez így.

2010. nov. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, normális bíró úgysem fogja komolyan venni.
2010. nov. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ő szülte őket? Na oda ne rohanjak? És azt hiszi hgoy ez már mindenre feljogosítja? Ki dolgozott, kereste a pénzt, segített otthon a terhessége alatt? Gondolom te. Normál esetben egy pár mindent közösen visz véghez, és a férfi is kvieszi a terhességből a maga részét.
2010. nov. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Keress egy jó ügyvédet. Már komolyan bánom, hogy én nem ügyvéd vagyok, mert nő létemre rohadtul rühellem, amikor valaki visszaél a helyzetével, egyértelműen neked adok igazat.

Ha azt mondja ő szülte őket, akkor kérdezz rá, hogy szűznemzéssel lettek, vagy ott voltál-e te is? Mert bizony férfi nélkül nem lesz gyerek, a gyerek a férfi és a nő később apa és anya "eredménye" és mindkét szülőjére szüksége van. Ha én ezt nőként be tudom látni és fel tudom fogni, akkor szerintem ez más nőknek sem esne nehezére.

2010. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!