Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hogyan beszélnétek le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan beszélnétek le a férjetek szeretőjét hogy hagyja el a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha közölné a férjetek, egy másik nőt szeret, és elakar válni, akkor ti felkeresnétek a szeretőjét hogy lebeszéljétek a férjetekről? Mit mondanátok neki?
2018. ápr. 18. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

:D vicces

Ha el akar válni, menjen. Aki engem nem akar, azzal mit csináljak? Nem lennék ilyen, tartsd meg a maradék tartásod.

2018. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elköszönnék tőlük. Nem könyörgök gerinctelen embereknek. Nem tartom velük a kapcsolatot.
2018. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha el akar válni, el fog válni, ha nem emiatt a nő miatt, akkor másért, találni fog okot.
2018. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

😃 Vicces.

EN akarnek elvalni.

2018. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Én felkeresném a szeretőt, elmondanám a férjem "használati utasításait" pl. mi a bónája, miket szeret enni, inni, tenni, nekünk milyen volt a kapcsolatunk.

Aztán megbeszélnénk hogyan költöztessük át a exkedvesem, (ha övé a lakás, akkor már én ki is költöztem) és sok boldogságot, meg szerencsét kívánnék nekik.


És angolosan távoznék a helyzetből.


Egy ilyen esetben mindig úgy fogják fel az emberek, hogy ez egy vesztes helyzet. Pedig nem. Ez egy nagyon is nyerő hely mivel te mit "veszítesz"? Egy férfit akinek nincs gerince elmondani, hogy valami nem oké? Hát akkor menjen! A szerető meg meg fogja tanulni mi után is ácsingózik (de komolyan aki nő létére ekkora marha, hogy egy másodpercig nem képes azon elgondolkodni, hogy milyen férfi az olyan, aki házasság mellett keres mellékutakat, és ebből nem látja át, hogy egyszer pedig ő is lehet a megcsalt "feleség", az meg érdemli a szeretőjével egymást, legyenek boldogok amíg lehetnek, mert amikor egy férfinek olyan jellemes, hogy megoldások helyett inkább üzekedik mással, az valószínűleg sosem lesz egy mintaférj, ilyen a jelleme).


A szerető nyert egy hűtlenkedő férjet.

A férj nyer egy szerelmet (azt majd úgyis kiderül, hogy a "titkolózás" mint plusz fűszer nélkül is lesz-e olyan izgalmas az élet.

A feleség (én) új életet nyerek egy olyan partner mellől szabadulok fel, aki nem bírt velem őszinte lenni, pedig az egy párkapcsolat alapja.


Itt mindenki nyer, csak kérdés mennyire hosszútávon. De ha a férj menni akar, menjen.

2018. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne, egyből rohannék a gerinctelen patkány után, hogy jöjjön vissza, próbálnám visszakapni, sőt, még a szeretőhöz is elmennék alázni magam.. Ja várj, én becsülöm és tisztelem saját magam, úgyhogy eszembe se jutna. Sok boldogságot kívánnék nekik és élném tovább az életem egyedül.
2018. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben jártam.

Én beadtam a válást. Akit vinni lehet, az annyit is ér. Legyen vele boldog!

Ez nekik ugyan nem jött össze, az összeköltözés után kiismerték egymást, és olyan szakítás volt, hogy 4 éve emlegeti a lakótelep. De én nem bántam meg a válást. Soha többé nem bíztam volna az exemben, nem lett volna jó már a házasságunk. Most boldog vagyok mással.

Ha könyörögtem volna és jelenetet rendezek, akkor csak lejáratom magam. És mit nyertem volna? Egy rossz házasságot egy hűtlen férjjel.

2018. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. Én adtam be a válást, mikor kiderült. Ők összeköltöztek, de fél éven belül vagy 5-ször szakítottak. Vissza akart kapni minket az 1 éves gyermekünkkel, de nem tudtam benne megbízni és megbocsátani. Így együtt vannak azóta is, de boldogtalanok. Folyton panaszkodik láthatáskor és engem hibáztat, hogy miért nem maradtam nyitott házasságban.
2018. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Csurmi ***** válasza:
36%

Ismerős. :-) Sehogy. Rá kell beszélni hogy vigye mindenestől.

Ha a férjed egy jó pasi és szereted hát szerezd vissza. 1001 női módszer van arra, hogy hogyan tudod az ő kapcsolatukat szétzúzni. Ha a férjed nem túl jó parti akkor hagyd, hadd menjen.

Az egód fáj hogy szeretője van vagy tényleg szereted?

2018. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha a ferjed őt szereti ,akkor mit le beszelni? Attol nem fog teged szeretni,csak mondom.Helyzet annyiba valtozna ,h lehet veled maradna de mast szeret!!!attol te boldog lennel? H mas utan vagyakozik? Ezt en nem ertem...
2018. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!