Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszélnétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélnétek meg a párotokkal azt hogy vegyen vissza a féltékenységéből?

Figyelt kérdés
Férjemmel 5 éve vagyunk gyermekünk is van már. Viszont azzal hogy például mozizáson kívül nem enged' máshova.. Szivesen elmentem volna születésnapom barátnőimmrl szórakozni,ezzel leptek volna meg de ő a barátnőm kérésére azonnal nemet mondott. Pár napja vásároltam egy cipőt magassarkú nem is túlzottan magas,mivel énsem szeretem a 10 cm-es sarkú cipőket.. Erre meglátta és azt a kérdést tette fel h Ez most komoly??... Esküszöm ez vicc,nagyon dühít,én vele ellentétben nem vagyok ilyen nyugodtan elmehet éjszakára pecázni,vagy mikor melóból ment csapatépítő tréningre.. Sosem adtam okot neki hogy ennyire bizalmatlan legyen velem.. Hogyan érjem el h normálisan viselkedjen??
2017. okt. 31. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy enged, vagy nem enged?

Már el van rontva a dolog, menjél a barátnőiddel, ahogy ő is megy pecázni.

Ülj le vele, és kérdezd meg, hogy tényleg ekkora ribinek tart-e?

2017. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Igen,lassan börtönben érzem mgam..
2017. okt. 31. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, így csak azzal lehet viselkedni, aki hagyja. Mi az, hogy nem enged? Nem vagy 5 éves és nem az apád, hahó, nincs semmi joga eltiltani bárhonnan vgay megtiltani bármit. Nem enged?? Bezár a házba vagy mi? Te ezt milyen jogon hagyod neki, miért kérsz egyáltalán engedélyt?

Én már a legelső féltékenykedő beszólásnál megmondtam volna következetesen és határozottan, hogy velem nem fog ilyen aljas módon viselkedni, ha egyszer nem adtam rá okot nem vagyok hajlandó tolerálni az indokolatlan féltékenykedést, úgyhogy ha nem hajlandó leszokni róla, akkor részeről ennyi volt a kapcsolat. Bizalom nélkül lószart se ér az egész.. Voltam együtt féltékeny emberrel (nem sokáig, de tapasztalatnak pont jó volt), azóta nálam konkrétan a legsúlyosabb párkapcsolati válóok, nem lennék hajlandó egy ilyen emberrel egy levegőt szívni, de pláne nem lennék hajlandó behódolni a baromságainak és hagyni, hogy egy ilyen gyökér parancsolgasson. Te miért hagyod ezt a bánásmódot?

2017. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy ez zavar.

Nem érted őt, nem a tulajdona vagy, hanem a.társa

2017. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kedves férjed valószínűleg magából indul ki, az is lehet jó adag vaj van már a füle mögött.A helyedben ennek utánanéznék.
2017. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem enged... mellesleg gratulálok, még gyereket is szültél egy eleve fos kapcsolatba.
2017. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!