Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem a férjem engem és a szeretőjét is szereti?

Figyelt kérdés
Több mint 20 éve házasok vagyunk. Nem nagy szerelemből házasodtunk össze de mindig szerettem őt. 1 éve találkozgat egy másik nővel(ő nem tudja, hogy én tudok a kapcsolatukról). Én se a férjemre se a szeretőjére nem haragszom! A szeretőt először én ismertem meg(meg is kedveltem akkor) nem tudta, hogy én vagyok a feleség. A férjem az elején nem is mondta meg ,hogy nős. Azért nem haragszom a szeretőre mert tudom, hogy imádja a férjemet, szerelmes belé. Mind a hárman nagyon szenvedünk. Inkább a férjemre haragszom amiért nem tud választani közülünk. Úgy látom ő szerelmes és velem cak a megszokás miatt van. Olyanok vagyunk mint a legjobb barátok, meg az anyagi jólét, közös cég tart össze minket. A férjem elég "kényelmes" ember és ezért nem döntött még szerintem. Szeretném ha döntene mert az ismerősök előtt is kínos. Mindenkinek a maga szerepe.(megcsalt feelség, szerető) A másik nő nagyon szerelmes és talán a férjem is. Engedjem el őt vagy harcoljak?
2009. júl. 20. 09:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűen pakold ki a férjed cuccait és küldd el. Nehogy már te szenvedj miatta. Legyél már önérzetes nő! Ne hagyd, hogy ilyesmit megcsináljon veled és aztán majd "kegyeskedik eldönteni". Válassz és dönts te, és ne hunyászkodj meg!
2009. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Szeretnéd, ha a férjed döntene? Miért nem döntesz te? Ha úgy gondolod, a férjed megéri, hogy harcolj érte, és szeretnél vele együtt élni, ne engedd el! Nem hangzik túl szépen, de kicsit önzőbbnek kellene lenned...
2009. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Harcolnátok a férjetekért akkor is ha tudjátok ő másba szerelmes?
2009. júl. 20. 09:39
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nem alacsonyodnék le addig, hogy pitizzek neki, ha ő mást választott.
2009. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Ha én szerelmes vagyok a férjembe, akkor harcolok érte. Én azon gondolkodnék el, min változtassak, (valami oka csak van, hogy a férj mást akar) és igen, ha ÉN továbbra is együtt akarnék vele élni, mindent elkövetnék, hogy visszahódítsam. Ahhoz, hogy egy kapcsolatba belépjen egy harmadik, nem két ember kell, hanem három. Te szereted a férjedet, vagy szintén csak a megszokás miatt vagy vele? Az ismerősöknek meg nagyjából semmi köze ehhez, megmondanám nekik, hogy a saját házuk táján sepregessenek.
2009. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Engedd el.
2009. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Én komolyan nem értem az ilyen kapcsolatokat, feleségeket...1 éve tudod, hogy megcsal és tűrsz és tűrsz, de minek? Mindenki szenved, ez mire jó? Hát én bizony leülnék a férjjel és megkérdezném nyíltan, hogy most mi is van. Ne haragudj, de te magad helyezted magad ebbe a megalázó helyzetbe, hisz tudod és úgy tűnik, hogy nem is nagyon zavar. Biztos, hogy köztetek nincs semmi bizalom, ha ennyire elmentek a férjeddel egymás mellett. Nem hiszem, hogy van értelme ennek a kapcsolatnak. Te sem vagy boldog, nem? Akkor mire vársz? Egy életed van és ilyenre pazarlod?
2009. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le és beszékjétek át!

Ha már kiüresedett a házasságotok, enged el és próbáljatok meg békésen, normálisan elválni és ha lehet maradjatok üzlettársak is és barátok is! Nem kell tönkretenni egymás életét egy válás miatt!

Ha együtt maradnátok, akkor mérlegeld azt is, hogy tudsz-e neki tisztalapot adni és megbocsájtani, hogy volt neki más nő is az életében.


Tegyétek mérlegre az elmúlt 20 éveteket!

2009. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem harcolnék, aki menni akar, azt el kell engedni. Ha lennének érzései irántad, akkor nem csalt volna meg. Az anyagi jólét miatt nem szabad együttmaradni. Én biztos megalázva éreznémmag magamat a helyedben, mint feleség és mint nő is. Ne várj a döntésére, ezt ketten döntsétek el. Üljetek le és beszéljétek meg, hogy kulturemberek módjára szépen elváltok.
2009. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Még annyit, hogy ha szerelmes a férjed, akkor nem fogja a boldogtalanságot választani. És a másik nő sem mondana le róla, hiszen Ő is szereti. Abba pedig ne menj bele, hogy szemet hunysz és áldásodat adod a másik kapcsolatra, annyit nem ér a jólét. Fontos, hogy az emberben legyen tartás és tudomásul kell venni hogy elmúlt és hiába harcolnál, mást szeret!!
2009. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!