Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Felesegek, akikkel ez megtorte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegek, akikkel ez megtortent, tudtok tanacsot adni?

Figyelt kérdés
Kerem, hogy csakis olyan nok irjanak, akik voltak mar ilyen helyzetben.A szidkozodo kommenteket figyelmen kivul fogom hagyni.A ferjemnek 1 eve kiderult egy viszonya.A ket gyerek es a szerelem miatt megbocsatottam.Akkor lezarta a novel.Most 1 ev utan megint lebukott ugyanavval a novel.En teljesen osszeomlottam.Szeretem a ferjem es a csaladom.Persze megint mondja hogy most tenyleg befejezi a novel.Mert minket szeret.Nem akar a novel lenni.Volt valaki mar ilyen helyzetben?
2018. máj. 22. 09:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%
Igen én, de én az első után otthagytam. Ha csak egy félrelépés lett volna, talán megbocsátom, de a viszony - mint a példádból is látszik - más, és nem számít mit hazudozik össze-vissza, ugyanúgy félredug.
2018. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
100%

A férjed ideiglenesen zárta le a nővel a viszonyt.Általában addig teszik ezt, amíg a feleség megnyugszik, majd, ha már úgy látják, hogy biztos a terep megint, akkor újra kezdik a szeretővel.Aki meg nem kezdi újra ugyanazzal szeretővel, az általában keres egy teljesen újat.Megtehetik, hiszen nincs következménye a dolognak, mint esetedben sem volt.

Ez a benneteket szeret meg csak egy áltatás.Inkább ragaszkodik a biztoshoz(hozzád), a család ti vagytok a számára, de neki szüksége van a változatos puncira, amit te sosem fogsz tudni megadni egy olyan férjnek, akinek nem elég egyetlen nő hosszabb távra.Képtelen monogám maradni, ezzel muszáj szembenézned.

Engem is megcsalt a férjem, de nem adtam lehetőséget neki, hogy újra átverjen.Amit leírtam neked fentebb, azt már abban a csalódott állapotomban is képes voltam felmérni.Mondjuk nálam testi undor is társult ahhoz, hogy elváljak tőle.Soha többé nem lettem volna képes megérinteni őt más nők után.

2018. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
94%

Első lebukás után kiraktam. Életem egyik legjobb döntése volt.

Így lehetőségem lett találni olyan párt, aki szeret és tisztel annyira, hogy nem csal meg. Egy évvel később én már boldog voltam mással. Te egy évvel később hol tartasz? Ugyanott.

2018. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
A gyerekeink rettegnek attol hogy elvalunk.Tobbszor megkerdeztek mar anya igerd meg hogy nem fogtok elvalni! Raadasul szeretem a ferjemet.Hogy dolgoztatok fel a maganyt a valas utan?
2018. máj. 22. 10:23
 5/74 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam hogy vele maradok amig a gyerekek nagyok lesznek..mert elsokorben anya vagyok.bar nem tudom hogyan nyeljem le a bekat...
2018. máj. 22. 10:34
 6/74 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben. Fél év után ugyanott voltunk, hogy azt hazudta, kiirtotta a nőt az életéből, de nem...

Nézd, hiába rettegnek a gyerekek, attól még te magad örök boldogtalanságra ne ítéld. A férjednek kellene magába szállnia, hogy a felelőtlensége hogyan hat a gyerekeire. Ne te tartasd össze a látszatcsaládot, mert a férjed uyganúgy féle fog menni, bebizonyította, hogy nem megbízható.


Meg kell lépni a válást, én megléptem. A lányunk átvészelte ezt az időszakot, sokkal nyugodtabb légkörben élünk mindketten.


31/n

2018. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
95%

6-os vagyok. A gyerekekre azért se hallgas, mert ők:

1) nem tudják felmérni a helyzetet

2) hiába cukik, meg szívszorongató, ahogy esedeznek, de leszel boldogtalan

3) korrelál erősen az 1-essel, nem látják át a szitut ezért nem tudják felmérni, hogy nekik ez a látszatcsalád felállás mennyire káros lesz hosszú távon


Te vagy a felnőtt, neked legyen eszed! Ne akarj a gyerekeknek mmár egy olyan példát mutatni, hogy a nőnek kuss a neve és eltűr bármit. Én inkább lettem egy harcos anya, nem tudtam volna a lányom szemébe nézni, ha azt mutatom neki, hogy mi nők azért vagyunk, hoy tűrjük a férjünk hülyeségét. Ha meg fiam lett volna, neki azt a példát mutatom, hogy felnőtt férfiként mindenkibe mártogathatja a farkát következmények nélkül? Felnőne bármiféle nők iránti tisztelet nélkül?!


Én ezek miatt döntöttem a válás mellett. Igen nehéz, igen a gyerek sír, mert fél a változástól, de idővel megszokta és örül, hogy nyugodt a légkör.

2018. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Es a masik felek hogy nem talalok uj part.Bar vekony vagyok adok magamra de attol meg nehez lesz.Ti hogy talaltatok a valas utan gyorsan part?
2018. máj. 22. 10:42
 9/74 A kérdező kommentje:
A gyerekek semmit nem tudnak az apjuk megcsalasairol tisztelik is ot a mai napig.Amig en nem boritok mindent addig ok semmit nem tudnak meg.Amugy a ferjem otthon kedves velem igy a gyerekek a helyzetrol semmit nem tudnak.
2018. máj. 22. 10:44
 10/74 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok.

Nálunk apuci volt kénytelen elmondani, hogy válunk, mert mást szeret. Anya nem akart válni, de muszáj lesz.

Rengeteget beszélgettem velük. Nem akadályoztam a láthatásokat, igyekeztem támogatni minden lehetséges módon az apa-gyerek kapcsolatot. (Más kérdés, hogy apuka épp tojt rájuk, mert beszorult az új punciba pár hónapra.)

A gyerek csak kicsi, de nem hülye. Megértette, hogy miért nem maradunk együtt akkor, ha apa mást szeret. Idővel (kiskamaszként) teljesen átlátják a helyzetet. Jobban, mint hinnéd. Például nem tűrik, hogy bárki őket használva játszmázzon, de ők szeretik kijátszani mindenhol a jó lapjaikat. Nincs is ezzel semmi baj, ha meglátják az előnyeit is annak, hogy elvált szülők gyerekei.


Te meg akkor döntsd el, hogy mit akarsz. Mondhatod azt is, hogy mindegy hol jön meg az étvágy, amíg enni hazajár. Mondhatod, hogy te belenyugszol ebbe a helyzetbe, de legalább intézze diszkréten, ne legyen otthon balhé, de apaként cserébe nyújtsa a maximumot. Mondhatod azt is, hogy kölcsönösen adjatok egymásnak szabadságot a testi vágyak kiélésére.

De annak semmi értelme, hogy tudod, hogy megcsal, és időről időre csinálod miatta a fesztivált a gyerekek előtt.

2018. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!