Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemtől válok, már nem él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemtől válok, már nem él velünk élettársa van. Tudomásom van róla, hogy zsebbe kap havi 200000 ft-ot, a bejelentett fizetésén kívül. Kérhetem-e a bíróságot, hogy kötelezze, hogy ebből is fizessen gyerektartást?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem vagyok pénzes, nettó 80 ezer a fizetésem. A férjem nettő 95-öt hoz haza. Ez ugye nem millió. Pontosan ezért vagyok felháborodva, hogy mi rendesen adózunk, míg mások a zsebükbe kapják a fizetésüket, és nem vesznek részt a "nagy közös háztartásban". Nem voltam elég érthető ezek szerint.
2008. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Tudom milyen ez a helyzet.Én is ebben a cipőben jártam pár évvel ezelőtt.Az"EX" vállalkozó volt akkor is mikor együtt éltünk.Igaz akkor sem láttam sokat a fizetéséből,mint ahogy a válás után sem.2-3 milliókat keresett évente,ebből kifizette a járulékokat.-hidd el maradt Neki rendesen.Válásunkkor az adóhivatal már csak 750.000 Ft éves jövedelmet állapított meg.Nem kellett hozzá más csak egy jó könyvelő. Ebből fizet a gyerekek után 2x20%-ot.Ami gyerekenként 12.000Ft.Ennek már 5 éve.Való igaz.

Ami nincs papíron az nem létezik!!TE sosem tudod bebizonyítani mennyit keres valójában.

A jövedelemigazolást lekéri a bíróság az illetékes APEH-től a tartásdíj megállapításához.

2008. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
De ha felmérik az életszínvolát, nyilvánvaló hogy fekete jövedelme IS van. Ebben segíthet egy vagyonosodási vizsgálat.
2008. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
42%

Sziasztok!

Ugyan válasznak van írva,de nem tudok hol kérdést feltenni!

Mi most nagy kakában vagyunk.

Az élettársamnak van egy 12 éves lánya.Párom munkanélküli,én iskolába járok.A párom exe,fenyeget hogy fizessünk több gyerektartást,(7 ezret állapítottak meg,párom válalta a 15 ezret(4 éve),mert különben a bíróságra megy.Mi egy éve fizettünk ki neki a lakás 2/15 részét(1 milla),amit ahelyett hogy a gyereknek számlát csináltunk volna,kapzsi modón magának akart.Azért fenyegetőzik,merthogy honnan volt annyi pénzünk hogy kifizessük,és hogy fennt tartjuk az autót.

A pénz tőlem volt,ezek után mit követelhet??Engem nem nyomozhat le,ugye???

Válaszotokat előre is köszöm!

2008. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A vagyonosodási vizsgálat után adott esetben azt a pénzt - és még többet - veszik el, amiből adhatna nektek.


Talán inkább beszélgetni kellene ahelyett, hogy a mindent elpusztítasz, beleértve plusz gyerektartást, a kapcsolatot, a gyereked tiszteletét, mert nem hülyék ám a gyerekek, előbb-utóbb elkezdenek tisztán látni. Én 30 évesen jöttem rá, hogy mennyi gazságot művelt az anyám az apámmal, és hogyan vezetett engem az orromnál fogva.


Mostmár nincs szava nálam. Kell ez neked? Inkább az apjából ábránduljon ki mint belőled. ;)


De megalapozottan, különben az ármánykodás a visszaüt.

2008. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!