Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vissza lehet e élni azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet e élni azzal, ha birtokában van valaki egy mérőóraállásnak, egy teljes címnek (helyrajzi számmal), valamint egy szolgáltató névnek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ahhoz számlaszám, meghatalmazás meg ilyesmik kellenek.
2010. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

NEm értem a kérdést? Mivel vagy hogyan kellene visszaélni?

Ha valaki tudja a lakcimedet, a szolgáltaó nevét meg egy méröóraállást - amit könnyen lehet találgatni is - akkor mit tud ezzel elérni?


MAx. a szolgáltatónak bemondja az óra állását a te nevedben - de ezzel hol van a gond?

2010. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tartok egy bosszútól, amit a volt párom kivitelezne ellenem.
2010. jún. 17. 07:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval a dolog úgy áll, hogy nem lenne éppen szerencsés, ha bemondana egy fiktív óraállást és fizethetnék egy hatalmas számlát.
2010. jún. 17. 07:44
 5/12 anonim válasza:
100%
Ha nincs takargatni való, akkor nincs mitől félni. Lehet hogy feljelentést tesz hogy manipulálva lett a mérőóra, de az a kivizsgálás során úgyis kiderül. Ha nem volt bántva az óra, akkor nincs mitől félni.
2010. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már csak abban reménykedem, hogy nem manipulálja meg. Sajnos tőle minden kitelik...
2010. jún. 17. 07:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

jaj, ne legyél már ilyen gyerekes. Bemond egy fiktív óraállást és akkor mi van? Megkifogásolod, a következő hónapban bemondod a jót és kész. a 2 milliós számlaután kapsz egy -2 milliósat és nem fizetsz semmit.

Ez már üldözési mániának tűnik.

2010. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pontosan! Visszaélhet vele, mint ahogy én is így szívtam meg. Exem kamu óraállást diktált be aztán olyan számla jött, hogy majdnem besz.artam. Aztán én futkostam a szolgáltatóhoz nekem kellett magyarázkodni én nem tudtam dolgozni menni. Aztán nekem kellett otthon várni az elműves hapsit, hogy megnézze és hitelesítse az aktuális állást. Kész szívás volt.....
2010. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Minden mérőóraállás bejelentésnél kell a fogysztói szám, ami a számlán található. Névvel, címmel, helyrajzi számmal nem megy semmire, se netes, se telefonos bejelentés esetében.

A villanyóra állást telefonon adomle, ott még a villanyóra számát is be kell pötyögnöm, meg a fogy. számot, a gázt neten adom le, és ott is kérik a mérőóra számát és a fogy.számot.

Szóval nyugi...amúgy meg ha valahogy mégis megteszi, akkor felhívod az ügyfélszolgálatot, és közlöd, hogy rossz mérőóraállás lett bediktálva. Intézkedni fognak, helyesbítik majd a számlát. Persze, jelet ez némi procedúrát, de korrigálható. Gondolom kijön majd vki, és megnézi, hogy valójában mennyit mutat az óra.

Sőt, megelőlegezheted, és hívd fel őket, hogy mi akkor a helyzet,ha vki rossz mérőállást diktál be.


Üdv!

2010. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, elég szomorú, hogy ilyen kicsinyes emberek is vannak, hogy ilyen bosszúságokban lelik örömüket...
2010. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!