Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen esetben is kell majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben is kell majd valamilyen gyerektartást fizetnem majd?

Figyelt kérdés

Együtt élek egy nővel, akivel összeházasodtam, akinek egy gyereke van, de ez az előző férfi gyereke. Úgy érzem nagyon lehúz ez a nő, sok mindent elvár hogy fizessek a gyereknek, úgy gondolom nem az én dolgom, így válni akarok vele.

A nő azt mondja, hogy ok el lehet válni, de bíróságra megy hogy gyerektartást fizessek majd, mivel én is apja volt, mostohaapja és házasok is voltunk.


2018. júl. 6. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő úgy hülye, ahogy van, amilyen gyorsan csak tudsz, szabadulj meg tőle! Mit gondol? Ahány kanja lesz, annyi gyerektartást fog bezsebelni?!

Hagyd nyugodtan menni a bíróságra, hadd szórja a pénzét! Neked más dolgod nincs, mint a válást intézni.

2018. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy, hogy hazasok vagytok. De a gyereket nem fogadtad örökbe, nem vetted a nevedre, nem? Tehát nem követelhet rajtad semmit. A bíróság ki fogja röhögni.
2018. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NDSM ***** válasza:
100%
Szia! A válás miatt úgyis a bíróságra kell mennetek, de szerintem gyermektartási kötelezettséged nincs, mivel nem te vagy a gyermek biológiai apja. Ellenben, ha örökbe fogadtad vagy a nevedre vetted akkor valószínűleg más a helyzet! A legtisztább, ha ügyvédhez fordulsz, mert a leírásod alapján szükséged lehet rá. Vigyázz, mert az asszonytartási igényt még elő veheti.
2018. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha örökbe fogadtad/ nevedre vetted a gyereket, akkor megszívtad, fizetned kell. Ha nem , akkor nem kell. Ez a nő csak pénzmagot keresett a kölykének. :( De ...ez miért csak hàzassàg utàn tűnik fel neked???
2018. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!