Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyes nők miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miért nem tudják elfogadni, hogy vége a házasságuknak?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak továbblépni és új párt keresni,ahelyett hogy az ex-férjüket és annak új családját zaklatják? Megvolt a lehetőség,hozzá is mentek a férfihoz,nem működött,a férfi tovább lépett. Miért nem tudják ezt elfogadni és ők is párt keresni a fúrkálás és zaklatás helyett,belátni,hogy az a hajó már elment? Ha a házasságba ennyi energiát fektettek volna mint a játszmázásba,lehet nem ment volna tönkre..
2018. júl. 19. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Majd megtudod mikor tőled is lelép😂
2018. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Ezt én sem értettem soha:)
2018. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Na,majd mindjárt itt a női kommandó. Kösd fel a gatyádat.
2018. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Az exnejeknek az esetek 90%-ában nincs ki a négy kerekük (nem véletlenül exnejek). Hatványozottan idióták, ha az új nő csinosabb és/vagy fiatalabb és/vagy okosabb ...., mint ők.

Szarni kell a fejükre.

2018. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még ugyan nem voltam ilyen helyzetben, de átélni egy ilyet biztosan más, mint csak hallani róla. Azért mégis volt egy közös életük valakivel, sokszor vannak gyerekek is, nem olyan könnyű újrakezdeni. Persze jobb elfogadni, ha valami nem működik és megpróbálni továbblépni, de ha egyszer sokat jelentett valaki, azt nem lehet három nap alatt teljesen elfelejteni. Persze a zaklatásnak valóban nincs értelme, ahogy a játszmázásnak sem, de itt meg már csak általánosítasz.
2018. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

El tudtam fogadni, aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot. 40 fokban is. 😂

Viszont: az exemnek volt rá pár hónapja felkészülni a válásra. A megcsalt feleség pont az, aki még energiákat fektet a házasságba, és nem másnál keres vigaszt. Àltalaban hideg zuhany a lebukás, válás, nem készült fel. Még szerelmes ... volt. Ez csap át gyűlöletbe.


Nálunk pont az a helyzet, hogy az exem azt várta, hogy harcolni fogok. De nem. Menjen, legyen vele boldog. Ezt nem tudta megemészteni.

De ettől függetlenül is feszt azon rugózik a csajának, ha pl. 40 fokos lázzal nem viheti el a gyereket, hogy biiiiztoooos csak rajta akarok bosszút állni, mert akkora szemét vagyok.

Ezt ő már a harmadik csajának adja elő. Én 5 éve kapcsolatban vagyok, a gyerekekkel szeretik egymást. Ezt végképp nem tudja elfogadni.

2018. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem aranyos férjem van,kiegyensúlyozott házassággal ,engem ez nem érint de akkor se értem amikor hallom hogy az ex próbálja megfúrni a volt férj új életét mert az egója nem bírja elviselni hogy továbbléptek rajta,létezik nála jobb is a másikra. Ha mi elválnánk,én azt akarnám,hogy boldog legyen,ha nem is velem akkor mással,eszembe se jutna tönkretenni az életét és belesz***rni a kapcsolatába utánam.
2018. júl. 19. 20:31
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

6-os szívemből szóltál!!! Nem volt tökéletes a házasságunk, de kié az?! Én próbáltam helyrehozni, neki a megcsalás volt a megoldás.Akkor csak menjen.Még ő volt megsértődve, mert "élni akart".

Már eltelt 2 év, még mindig irányítani akar.A láthatásokkal manipulál, hazudozik.

Rinyál a nőjének, a barátainak, hogy milyen szemét vagyok.Az anyjának és nekem meg a nőre panaszkodik, hogy miatta nem talalkozhat a gyermekünkkel, mert mindenben korlátozza.

Hagyjuk már, ezt a szegény férfiak... A környezetemben 90 %-uk megbánta, hogy az újat választotta.

Nem vitatom, hogy vannak olyan exnejek, mint a kérdésben szereplők, de a férfiak között ugyanúgy találni hasonlókat.

2018. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Mert sokszor szégyen a család,rokonság,stb.előtt.Sokuk kapcsolatfüggő is.

Én is elvált nő vagyok.A volt férjem boldog és kívánom is neki,eszemben sincs bezavarni a képbe

2018. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,én meg azt nem értem, ha a te házasságod rendben van,miért foglalkoztat ez a probléma?

Elég lesz akkor rugózni rajta, akkor majd megtudod..:(

Lehet hogy te is pont ezt fogod csinálni, hiába ítéled most el.Nem tudhatod.

Én se gondoltam,hogy tombolni,balhézni fogok, ha megtudom, hogy megcsalnak.Elképzelésem szerint ,összepakolom a cuccát, és elengedem, minden szó nélkül.

De élesben sokszor másként alakul az élet...:(

2018. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!