Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akiknek tönkrement gyerekválla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek tönkrement gyerekvállalás után a házasságuk, hogyan vészelték át?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik egyedül maradok egy kétévessel és nagyon meg vagyok ijedve. Hogyan tudja a legkönnyebben feldolgozni egy ilyen kicsi gyerek?

2018. aug. 13. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk 3 éves volt a kislányom mikor elváltak az útjaink a társammal.


És jobb volt, hogy még kisebb volt, ő is könnyebben szokott meg egy másik életet. Más életben nőtt fel ha lehet így fogalmazni. máshoz szokott hozzá.


Szerencsére a szüleimhez tudtunk költözni. Votl egy közös lakásunk a párommal, amiben még volt hitel is, sikerült 8 hónap után eladni hitellel addig a volt párom ott lakott.


Azóta a kislányom 5 éves, az apja minden 2. hétvégén viszi el , a kislány jól viseli hozzászokott. ÉS 4 hónapja ismerkedm egy másik férfival jelenleg. :)


29/n

2018. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%

Az en ketevesem akkor nem tunt annyira megzakkantnak,de ahogy cseperedett egyre inkabb hangoztatta h o az apukaja lanya es a paromat aki tenylegesen nevelte, nem nezte semmibe. Pedig szerintem kiegyensulyozott gyerekkora van. Pszichologushoz jar mert az erzelmi intelligenciaja alacsony, de h ez a valas hozomanya vagy a magas ertelmi intelligenciajae, ezt soha senki nem fogja tudni megmondani.

A mindennapokat 2 evesen remekul vette,nem hianyzott neki az apja,telenyomtam az eletet programokkal, ideje sem volt agyalni azon h apa hol van. De ugy tunik a genetikat nem tudom felulirni. Neha rator h hianyzik apa, de erti h apa mast valasztott. Nehez ez. Kitartas!

2018. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!