Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez előre egyeztetett időpont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez előre egyeztetett időpont?

Figyelt kérdés
Sajnos az ügyvédem szabadságon van külföldön, ezért nem érem el, így azoktól kérdezem, akik tapasztaltak ilyen téren. Válás esetén adott napra az van írva, hogy lárhatás előre egyeztetett időpontban. Az apuka közli, hogy este 6-kor ér rá, anyuka mondja, hogy aznap délutá n 4-től programjuk van. Ez esetben mit lehet csinálni, mert apuka szerint az anyukának kell alkalmazkodni és a gyerekkel együtt lemondani a programot az ő kedvéért, mert szerinte erről szól az előre egyeztetett, hogy ő előre szólt.

2018. aug. 22. 18:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
19%

Az anyuka toleráns a gyerek érdekében. Nem a maga érdekében, nem a pasi érdekében, hanem nézi is valamibe a gyermekét. Cirkusz nélkül. Mert hogy a kisember öröme az első, minden program utána van, és gondolom apuka sem azért késik mert késni akar, és veled szeretne kicseszni, hanem mert nem tud jönni, nem engedik el a melóból stb...


Nem váltam, de én ezt tenném a helyedben.

2018. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
13%

Az elore egyeztetett idopont nem azt jelenti, hogy anyuka ugral, ahogy apuka futyul. Azert illene tudni kulturalt modon megeggyezni es nem egymas ala tenni.

Nem ertem, miert szerveztel programot a lathatas napjara.

2018. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a láthatási napokon 0-24-ig haptákban kellene várnom az apukát, hogy épp mikor ér rá délelőtt vagy délután? Munka miatt toleráns lennék, de délelőtt főzőversenyen lesz Kenesén, ezért nem ér rá. Tehát neki joga van szórakozni, de mi a gyerekkel nem mehetünk 4-től családi napra? Bocsánat, hogy az adott város oda tette a családi napját.
2018. aug. 22. 18:51
 4/35 anonim ***** válasza:
0%
Én a gyerekem érdekét nézném, ami az, hogy találkozzon az apjával, de ez én vagyok. Ha te úgy neveled, hogy egy buli fontosabb legyen a szüleinél, tedd azt, de ne csodálkozz, hogy felnőve rád sem fogja nyitni az ajtót!
2018. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Az apukának lehet fontosabb a buli (lsd. főzőverseny).....

A családi nap neki gyereknek játékok, mert gyereknap, nem buli.

2018. aug. 22. 19:27
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
És mi a fontosabb a gyereknek? A szülő (legyen az anya/apa), vagy a játékok?!
2018. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Az előre egyeztetett azt jelenti, hogy megbeszélnek egy olyan időpontot, ami mind a két félnek jó. Nem azt, hogy egyik fél bejelent valamit, a másik meg ugrál. Itt most mindkét fél ragaszkodik a maga igazához, ebből nem lesz kompromisszum...
2018. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igazad van, 7-es! Ezt a történetet anyuka szemszögéből ismerjük, ő biztosan nem fog a kompromisszumra törekedni (szerinte az előre egyeztetett időpont egyenlő azzal, hogy 0-24/-ig ügyeletben áll).

Csak a szerencsétlen gyereket sajnálom, hogy ilyen "családba" született.

2018. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Már többször ugrott programunk az ő utolsó pillanatos módosítása miatt, hogy 1 órán belül jön, mégse délután, sőt volt, hogy elfelejtett szólni, hogy aznap mégsem jön abszolút. Nem hívja apának, mert 5 hónapos volt, mikor az apuka lelépett egy másik nővel. És még nincs 2 éves. A páromat hívja apának, mert 14 hónapos korától ő a férfi/"apa" nálunk.
2018. aug. 22. 20:27
 10/35 anonim ***** válasza:
8%

Az a te dolgod lenne, hogy ne neveld félre a gyereket, mert nem kis károkat okozol neki! Az apját TE VÁLASZTOTTAD, gondolom senki nem tartott pisztolyt a fejedhez, hogy tedd szét a lábad neki. Így a te feladatod, hogy még ha egy sumák is, ne szítsd közöttük a feszültséget, és ne neveld ellene. Nem kell istenítened, de ellennevelni, és akadályokat gördíteni a láthatás útjába gerinctelen húzás.

Ha pedig apuka nem beszámítható, mielőbb menj a bíróságra rendezni a láthatás körülményeit!

Az viszont abszurdum, hogy az épp aktuális kanodat nevezteted az apja helyett apának a gyerekeddel! Ha te Zolinak, Jóskának, Gézának, vagy tudom is én minek neveznéd a kanod, nem hívná a gyerek apának.

2018. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!