Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez előre egyeztetett időpont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez előre egyeztetett időpont?

Figyelt kérdés
Sajnos az ügyvédem szabadságon van külföldön, ezért nem érem el, így azoktól kérdezem, akik tapasztaltak ilyen téren. Válás esetén adott napra az van írva, hogy lárhatás előre egyeztetett időpontban. Az apuka közli, hogy este 6-kor ér rá, anyuka mondja, hogy aznap délutá n 4-től programjuk van. Ez esetben mit lehet csinálni, mert apuka szerint az anyukának kell alkalmazkodni és a gyerekkel együtt lemondani a programot az ő kedvéért, mert szerinte erről szól az előre egyeztetett, hogy ő előre szólt.

2018. aug. 22. 18:38
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Én a nevén nevezem a páromat, sosem hívom apának.
2018. aug. 22. 20:39
 12/35 A kérdező kommentje:
Az apa szón kívül a gyerekem csak az anya szót mondja. Ja és a párom sem hívatta sose magát apának, egyszerűen így szól neki a gyermekem. Már bocs, hogy nem aktuális kanomnak tekimtem a 8 hónapos kapcsolatomban a páromat.
2018. aug. 22. 20:41
 13/35 A kérdező kommentje:
De jobban járok látom, ha hétfőn, miután újból rendel szabi után a válóperes ügyvédem, mert a volt férjemnek "tettem szét" sok év után a lábam, kivárom, hogy jogilag mit mond erre az esetre.
2018. aug. 22. 20:44
 14/35 anonim ***** válasza:
33%

Azért egy 8 hónapos kapcsolattal nem verném magam a helyedben, mert irtó gáz kombó egy 2 éves, más apától született kisgyerekkel....

A gyereked pedig egy zseni! Meséld el a bírónak is, hogy magától nevezi a 8 hónapos komoly kapcsolatodat apának, egyedül képes számára idegen szavakat tanulni. Rögtön lesz egy jó pontod a bírónál. :)

2018. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy 40 évesen, elváltként nem fogadtam válás után szűzességi fogadalmat, hogy "csak" 9 hónapig voltam egyedül a gyerekemmel.
2018. aug. 22. 21:11
 16/35 anonim ***** válasza:
47%
Az apa nem idegen szó, a gyerek átviszi minden felnőtt férfire aki foglalkozik vele. Az apja mondogatja neki hogy "itt az apa" majd jön az aki ténylegesen foglalkozik vele és rá mondja, hogy apa.
2018. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Egy két éves csak tanult kifejezéseket használ, tehát valaki nevezte előtte apának a párod. 8 hónap nem nagy idő, és később zavart okozhat a gyerekben, hogy két apa van...stb.

Láthatás: le kell papírozni fix időpontot. Hogy mondjuk minden szombaton 6 óra. És nem lesz ilyen gond akkor. A gyerek érdeke az, hogy rugalmas legyél te is egy kicsit. Esetleg kérd meg apukát, hogy vigye el ō a kicsit a családi napra.

2018. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Hát, te tudod. Egy egyéves kisgyerek mellett kisebb gondja is nagyobb annál egy anyának, hogy pasit kajtasson magának. Talán ha te is a gyerekeddel törôdnél, nem pedig a farkakon ugrálgatnál, 2 éves korára több szót is ismerne, nem csak azt, hogy anya és apa (egy számára vadidegen kant illetve vele).
2018. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Az apja mondja neki mindig, hogy megjött apa, de ő akkor sem mondja neki. Pedig azt is szokta neki mondani, hogy hol van apa és akkor meg megy a bejárati ajtóhoz. Meg mondja neki, hogy mond apa, de akkor nem mondja. Viszont, ha a párom jön hétvégére, akkor fülig ér a szája már az ajtóban és csimpaszkodik hozzá és közli, hogy apa.
2018. aug. 22. 21:23
 20/35 A kérdező kommentje:
Milyen farkakon? Válás után ő volt az első és egyetlen férfi azóta is az életünkben. Nem kajtattam, de mindegy.
2018. aug. 22. 21:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!