Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párom lelkileg terrorizál.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lelkileg terrorizál.1 hónapos babánk van és követeli hogy u. úgy legyen rendben a lakás és főzzek is. Hajnal 3kor kelek és jelenleg még nincs rendszer a pici életében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg, depressziós és szociális fóbiás. Nem veszi észre és nem látja hogy kicsinál. Megaláz mint nőt, mint embert, mint anyát. Ma elköltöztem tőle. Az egész családja megmondta hogy beteg és orvoshoz kéne mennie. És ők is mondták hogy igazam van hogy eljövök, mert ezt csak a párom általi igéretekkel lehet helyre hozni és ha elmegy dokihoz.

Ti adnátok még esélyt? A gyerek érdekében? És ha nem ígér semmit csak mondja hogy költözzünk vissza a picivel?

Teljesen kivagyok! Úgy érzem megszakad a szívem!!!


2010. jún. 21. 14:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
83%
semmi esetre se költözz vissza!! nincs értelme. inkább próbáld megbeszélni vele a dolgot
2010. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Pont a gyerek érdekei miatt ne költözz vissza!

De mondd már meg,minek szültél egy ilyen pasinak gyereket?

2010. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Tehát lelkileg terrorizál, kicsinál, és te azon gondolkozol, hogy visszamenj-e esetéeg hozzá. Akár mindenféle ígéretek és feltételek nélkül.

Bocs, de én ezt nem tudom megérteni. A gyerek érdekében? Ez csak egy jó kis kifogás. A gyereknek egy harmonikus család lenne a jó, ha az nincs, sokkal jobb egy egyedülálló szülő, mint egy feszültségektől tarkított rettenetes házasságban felnőni.

2010. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ti adnátok még esélyt? A gyerek érdekében?"


A gyerek érdekében NEM. Épp az a gyerek érdeke, hogy ne ilyen apja legyen, ne ilyen legyen a szülei kapcsolata.

2010. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%

Jól tetted,h elköltöztél.

Ha a párod változtatni akar,segíts benne,menjetek dokih oz stb..és amikor már bizonyitott,csak akkor költözz vissa.

A picinek még nem hiányzik az apja,és semmi értelme h kikészülj idegileg,mert azt a babád is megérzi.

Tessék otthon mst pihizni,lenyugodni csak a babára figyelni!

Hasonlón átmente,nekünk rendeződőtt,doki után st..

Kitartás!

2010. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne költözz vissza hozzá,addig legalább is ne amíg el nem megy egy dokihoz! Nem lenne nyugodt életed ez pedig sem neked sem a picinek nem hiányzik! Így is eléggé kilehetsz,nem hiányzik ő a "nyakadra"!

A gyerek pedig soha ne legyen kifogás.Inkább egyedül nyugisan,mint vele terrorban!

2010. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%
Ha beteg,akkor kezeltesse magát,ti pedig éljetek nyugodtan.A gyereknek nem egy idegbajos apa kell,hanem egy nyugodt légkör.Ha már ennek az embernek gyereket szültél,akkor kötelességed megvédeni tőle.
2010. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
73%

Menekülj!

Sosem lesz normális ember.

Vagy nem kezelteti magát, az lesz, amit elmondtál, vagy kezelik, akkor beveszi a leszárom-tablettát és a világon semmivel sem törődik,veled és a gyerekkel sem.

2010. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek érdekében? Éppen a gyerek érdekében ne költözz vissza. A babának egy egészséges anyára van szüksége, ha már az apa nem az. Most a baba a legfontosabb, hogy 100%-ban mellette legyél. Ez meg csak külön megy. Talán ha a férjed kezelteti magát és egy évig is tünetmentes, talán adhatsz neki esélyt. S ha a férjed családja is melletted van, nincs miért aggódnod.
2010. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
ne menj vissza. át tudom élni hogy milyen érzés, hiszn engem is terorizáltak. anál rosszabb nincs. ne menj vissza hozzá szerintem. a picinek is jobb lesz ha nyugodt körülmények között tud felnőni. sok sikert a tovébbiakhoz, és ne add fel
2010. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!