Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rájöttem hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy még mindig szeretem a volt férjem. Van egy 2 éves lányunk és mindig mikor jön érte nagyon kedves. Jó lenne ha újra össze jönnénk. Én akartam válni. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve váltunk el.

Nincs neki senkije azóta.

Ha telefonon is felhív nagyon rendes és nagyon jó eltudunk beszelgetni. A gyerek is nagyon szereti


2018. aug. 28. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Miért akartál válni? Gondolod, hogy ezúttal nem tér vissza a probléma?
2018. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

Vigyázz, mert már nem csak a saját életeddel játszol, hanem a gyerekedével is.


A gyereknek nem lehet átjáróházat csinálni az életéből.

Tehát még ha hosszútávon a döntésed nem is jó, akkor is agyerek miatt ki kell tartanod. Nem teheted meg vele, hogy ide oda rángatod. Egyszer így, egyszer úgy.

2018. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
2+ És mi van ha az exed életébe jönnek mennek a háttérben a nők, akkor ezeknek a libáknak kiszolgáltatod a gyerekedet? Mert hát meg kell mondjam a mostani nőcik, nem olyanok mint régebben, ahol és akiknél a gyerek érték volt.
2018. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
kényeztesd,tegyél a kedvére mindenben,minden téren.
2018. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

4 Aha, aztán 3 hónap mulva apuka megint unakozik, és megy újabb egyedhez..


na ne:DD

2018. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Most már máshol dolgozik. Nekem az volt a bajom hogy reggeltől estig csak dolgozott mindennap utána meg aludt. Velünk nem foglalkozott. És annyira szerette azt a munkát hogy nem akart máshová menni.
2018. aug. 28. 20:21
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

6 Magyarul: a munkába menekült.


Nálatok más baj is van..

2018. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
3# Tesómnak a haverja és tőle megkérdeztem h van-e vagy volt-e valakije. Nagyon régtől ismerik egymást és neki elmond mindent. Ő tudna róla.
2018. aug. 28. 21:03
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is akar békülni, akkor hajrá.

Ismerek ilyen párt, akik elváltak, aztán kibékültek, újra összeházasodtak, és már 15 éve boldogok együtt.

2018. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha dolgozik az a baj ha nem dolgozik az is baj.

Ha sokat van itthon az a baj ha keveset az a baj.

Ha nincs penz az is baj, de gobdolom ha volt penz az vegre nem volt baj.

2018. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!