Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van abban a helyzetben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van abban a helyzetben, ha rájöttem 4 év után, hogy szeretem a páromat, de úgy mint egy családtagot, nem pedig szerelemmel? Már 1 éve így érzek, de nem tudom elhagyni. Mi legyen? 28/N

Figyelt kérdés
Annyira összeszoktunk már, együtt élünk,hogy nem tudnám elképzelni nélküle az életemet. Nem kívánom már, nem vagyok szerelmes belé, átment egy szimpla szeretem,ragaszkodom dologba.Viszont itt vagyok 28 évesen, vágyok újra a szerelemre,h kívánjam a párom. 1 éve agyalok,h tudom,h nem ő az igazi, szeretnék lépni, de nem tudok. Nem tudok vele szakítani,úgy érezném,h családtagot veszítenék el. És azt se szeretném,h mással legyen, az nagyon fájna. Nem tudom mit tegyek, eleget húztam az időmet. Jó vele,de olyan ez a kapcsolat, mint Édesanyámék korában 30 év házasság után. Oda ő tökéletes lenne, megbízható, szeretjük egymást, de most még nem erre vágyom.De nem szeretnék olyan döntést hozni, amit megbánok. A szünetelésnek nem vagyok híve. Illetve mi van ha addig megismerkedik valakivel, én rájövök h mégis ő kell, neki én már nem? Nem tudom mit tegyek...
2016. szept. 18. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egesz kerdesed ennyi: te, te, te onmagad, teged, veled es te, te, te... nem csodalom, ha kihult a kapcsolatod, mert te onmagaddal vagy csak elfoglalva. Esetleg, ha neha a parod fele fordulnal es vele is torodnel, talan egyszerubb lenne feleleszteni azt a bizonyos tuzet.
2016. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam,nem megy. Van ezzel más így?? Úgy érzem egyedül vagyok vele,senkivel nem beszélem meg, csak magamba őrlődöm egyre rosszabb. Hozzá jó vagyok, de akármit teszek, nem olyan mint rég.
2016. szept. 18. 09:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú kapcsolat így néz ki.

Most kirakod, jön másik, először lángol a szerelem, összecuccoltok, két év múlva megint csere, mert már nem friss a szerelem.

Ezt egész jól lehet játszani addig, amíg meg nem kopik a külsőd annyira, hogy már nem leszel érdekes a férfiak számára, és inkább csak a kölcsönös előny miatt van veled valaki, nem a lángoló szerelem és a testi vágy miatt.

Még van jó 12 éved, kb. Azt használd ki! Utána már fogod az elején sem ugyanazt érezni, mert a férfiak sem érzik már irántad azokat, mint mikor fiatal voltál és hamvas.


És nő vagyok. ;)

2016. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Fiatal vagy még és nem ő az igazi. Mire vársz még?
2016. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nem a hosszú kapcsolat miatt van tudom. Volt párom 3 évig és utolsó percig szerelmes voltam belé. Csak véget kellett,hogy érjen. De ez szerintem nem függ attól,hogy mennyi ideje vagyunk együtt.
2016. szept. 18. 10:06
 6/10 A kérdező kommentje:
De hogy tudom elhagyni, ha szeretem,de mégsem úgy ahogy kellene? Hiányozna nagyon
2016. szept. 18. 10:07
 7/10 RoseTyler ***** válasza:
Miért nem kívánod? Mi változott? És vajon mitől kívánnád újra? Ezek fontos kérdések. Ha tudsz rájuk valamennyire válaszolni, akkor talán változtatni is tudtok... A szerelem hamar elmúlik, és marad helyette a ragaszkodás meg a szeretet, de a szexuális vágy jobb esetben elég sokáig megmarad.
2016. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én emiatt nem dobnék ki senkit, inkább azon lennék, hogy jobb legyen.

Az agyalás az élet megkeserítője.

2016. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el párterapeutához.
2016. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van! A párom is 28 éves (fiú) én egy évvel fiatalabb vagyok...szinte csak családtagok vagyunk egymásnak. Mi nálunk is több,mint 4 év után jött ez elő. Bár lehet nálunk eleinte is csendesebb volt minden,nem az a nagy tűz. Nem mondja,de tudom,hogy ő is így gondolja. Ha te szakítani akarsz,akkor szerintem tedd meg. Aztán a későbbiekben rájössz,hogy legközelebb is így leszel-e vagy sem. Én is agyalok nagyon ezen,mert hiányzott a tűz mindig is, a kémiáról nem is beszélve! Nálunk ott is gond van (szexterén).
2016. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!