Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az egyik ismerősöm most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik ismerősöm most válik. Barátként hogy segíthetek neki? Ő pasi, és szeretném valahogy támogani!

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Legjobban úgy, ha kimaradsz belőle. Csak ha nem voltál nap mint nap a közelükbe és minden körülményt pontosan ismersz, de még akkor sem bizos, hogy jót teszel a szerinted segítő szándékkal. A válás nagyon kényes és bonyolult dolog, az okokat csak az tudja pontosan aki benn élt a házasságba.
2010. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Akkor te lány vagy ugye? Jobb ha kimaradsz ebből, mert ha csúnya válás, akkor még téged is belekeverhetnek, hogy te miattad csalta meg a nőt, meg hasonlók, mindent felhasználnak ilyenkor.
2010. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb, amit tehetsz, hogy meghallgatod. Biztos millió gondja van, ilyenkor jólesik az embernek, ha valakivel megoszthatja, még ha túl sok tanácsot nem is várhat cserébe. Én is voltam ilyen helyzetben, és nagyon jó volt, hogy volt aki meghallgasson. Ha nem lett volna senki mellettem, simán begolyózok :-(
2010. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Feküdj le vele
2010. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem miattam válnak,nem régóta beszélgettünk a neten,1*találkoztunk,és akkor mesélte el,én meghallgattam,de nem faggattam mélyebben,részletekről,ilyesmi....nem szoktam nyaggatni,ha akar velem beszélgetni,mondtam,hogy hívhat bármikor,de ennyi...meg nem szeretném ha netán félreértene...

köszi szépen:)

2010. okt. 13. 14:16
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem barátság. Messziről jött ember azt mond, amit akar.

Ne foglalkozz a problémájával! oldja meg.

2010. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van az előttem szólóknak. Maradj ki belőle. Neten gondolom azért beszéltetek mert keres valakit akivel lehet tovább lépni. Vad idegent minek hallgatnál meg ha nem akarnál tőle semmit?
2010. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
volt osztálytársam,nem találkoztunk pár éve,neten beszéltünk,és azóta már találkoztunk....szóval nem vadidegen...de azért gondoltam,mikor beszélgetünk róla,mondhatnék vmit....
2010. okt. 15. 15:55
 9/15 Omerta_ válasza:
45%
Várj még egy picit, ha akarsz tőle valamit, úgy egy fél évet. De úgy érzem, te már eldöntötted, mit akarsz, csak egy részed nem tartja helyesnek...
2010. okt. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igazad van,sok mindent tudunk a másikról,de van más lánybarátja,csak valahogy velem más....vagy lehet,hogy csak én látom bele...már én sem tudom...úgy döntöttem,hogy nem keresem,mert ha ő akar velem beszáélgetni,találkozni,akkor oké,de nem akarom magam ráerőltetni....köszi szépen:)
2010. okt. 16. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!