Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti azonnal elkoltöztetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti azonnal elkoltöztetek a párotoktól miután tudtára adtátok hogy válni szeretnétek, vagy pár nap-néhány hét után mentetek el ill. ha a válóperes idõszakban egy ideig egyutt maradtatok, akkor milyen volt kettõtök a hangulat?

Figyelt kérdés

#költözés #elválás #lelépés #kilépés a kapcsolatbol
2018. nov. 4. 12:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat:Milyen volt kettõtök kozott a hangulat miután elmondtátok hogy válni szeretnétek? Ill. ti azonnal elköltöztetek a válás megemlítése után?
2018. nov. 4. 12:13
 2/15 anonim ***** válasza:
Azert nagyban fugg attol, hogy kie a lakas. A sajat vagy kozos lakasbol miert koltoznel el?
2018. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az övé a lakás. Ezert gondolkodom ha elmondom hogy valni szeretnék akkor azonnal mejnek a házból, vagy maradjak pár napot?
2018. nov. 4. 13:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Közös volt a lakás, így senki nem ment sehova, sőtt még jókat szexeltünk egymással, még a válás után is. Majdnem ugyanúgy voltunk mint előtte. De ez mindenkinél más és más.
2018. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmikepp ne koltozz el. Akar tied akar nem a tied a lakas. Vagy elobb beszelj ugyveddel valoperessel es utana talald ki mit akarsz.

Kulonben nagyon megjarhatod.

En megemlitettem sokszor a valast, aztan egyszer konkretabba tettem es akkor utana nagyon rossz lett a hangulat en elmenekultem. Tobbet nem is eltunk egyutt.

2018. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi megbízunk egymásban, és egyáltalán nem jogi okok miatt nem ragaszkodnék az azonnali külön költözéshez. Már többször átbeszéltük, hogy lehet hogy el fogunk válni, de csak átmenettel tudnánk megoldani. Ő albérletből jött hozzám, szülei messze laknak, minden pénzünket elviszi a ház fenntartása, nem lenne pénze hipp-hopp albéletre, én is nagy bajban lennék, ha hirtelen egyedül kéne állnom a rezsit. Már csak emiatt sem robbannánk szét. Mondjuk így meg már lassan fél éve agonizálunk, ami azzal jár, hogy nem tudjuk lezárni, semmi sem tiszta. Én már egyszer lezártam, mert úgy viselkedett, hogy az már nem volt házasság évek óta, de mióta konkrétan megmondtam, hogy már nem szeretem és csak az anyagiak miatt nem tudom kimondani, hogy váljunk, azóta meg ezerrel udvarol, látványosan szenved, megad minden figyelmességet, ami éveken át nem volt sehol és ezzel kezdhetem majd elölről a lezárást, ha elválunk tényleg, szóval ilyen szempontból jobb lett volna nem elhúzni, de a gyerekünk miatt mindketten úgy éreztük, tartozunk annyival neki, hogy megpróbáljuk, hátha megmenthetők vagyunk. A hangulat a próbálkozás elején jó volt, a gyerek ragyogott és ezen csodálkozom, mert valójában nekem nagyon sok energiámba került felvenni ezt a turbékolós, kézen fogva sétálós, nyáladzós életormát, néhány hónapig bírtam, aztán megkértem, éljünk úgy, mint a 10 éves házasok, mert ezzel a turbékolással taszít el végleg magától. Azóta békén hagy, de a hangulat elég szomorú. Nem tudom, meddig jó ezt még húzni. Egyelőre az anyagiak erősebbek nálunk.
2018. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hosszú folyamat volt, apránként sikerült különválni. Közel egy évig tartott egyfajta átmeneti állapot, amíg az exem még haza-hazajárogatott, de közben már volt új kapcsolata, az ideje egy részét ott töltötte. Ahogy az előző válaszadó írta: nem egyszerű egyik napról a másikra megoldani a lakhatást egyik félnek sem! Rezsit fizetni sem. Szóval nálunk fokozatosan alakult át teljes különéléssé. Voltak kisebb súrlódások, de azóta teljesen "baráti" a kapcsolatom az exszel.
2018. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt, mondhatjuk. A ház az ő családjáé volt, így mikor kiderült, hogy válni fogunk, evidens volt, hogy ő fog ott maradni. (mondjuk én mindig is utáltam a szülővárosában lakni, így végső soron nem bántam, hogy el kellett jönnöm). Egy hónap leforgása alatt találtam magamnak új állást egy nagyobb városban. Azért ott kerestem, mert néhai nagyszüleim lakása ott állt üresen, oda terveztem költözni.

Így is lett. Egy hónappal a krach után jöttek a szüleim segíteni költözködni. Átcuccoltunk 100 km-rel arrébb, és következő héten már kezdtem is az új munkahelyen.

A válást több mint egy évvel később mondták csak ki. (5 hónapot kellett várnunk a tárgyalásra, ítélkezési szünet, kisvárosi bürokrácia stb.)

2018. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok: Ja, az alatt az egy hónap alatt rettenetes volt köztünk a légkör, amíg még "nála" laktam. Nem tudtunk egymással mit kezdeni, én próbáltam volna helyrehozni a dolgokat, meggyőzni, hogy adnunk kellene magunkat egy kis időt, de ő hajthatatlan volt. Aztán végül kiderültek a mocskos részletek is, hogy megcsalt... akkor hazazavartam a saját szüleihez, akik pár utcával arrébb laktak. Így külön éltünk 2 hetet, míg elköltöztem. Volt benne annyi gerinc, hogy nem akadékoskodott, amiért kirúgtam a házból, ami a közös otthonunk volt évekig, de jogilag az ő családjáé volt. Amint elköltöztem, visszacuccolt. Azóta is ott lakik.

33/N

2018. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó 8-as!: Ha az a ház évekig közös volt, sőt jogilag az ő családjáé, akkor viszont így nem volt hozzá jogalapod ahhoz, hogy önhatalmúlag kirakd megcsalás ide, vagy oda, vagy általad vélt megcsalás. Úgyhogy szerintem neki igencsak tollas lehetett a háta, ha ezt hagyta. Mi az, hogy hazazavartad? én a helyében egy tapottat sem mozdultam volna onnan, amíg nem lettem zöldfülű, vagy nem lettem tollas hátú.

Engem csak buldózerrel tudtál volna csak kirakni a tulajdonomból. Nem, majd az a valaki ki fog majd engem túrni a saját tulajdonrészemből, mert neki valami nem tetszik?! Hát jól nézünk ám ki!!...Na álljon már meg azért itt az a fáklyás menet!!... Nem, majd én dalolva ott hagytam volna neked a tulajdonrészemet?! Nálam alaposan melléfogtál volna az biztos.

Kedves kérdező!: Szerintem te is tisztában vagy azzal, hogy mi a szitu a közös házzal válás esetén. Tehát vagy megegyezni a lakáshasználatot illetően, vagy pedig értékesíteni, és ennyi. Úgyhogy felesleges ezen pörögnöd.


33/F

2018. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!