Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi vezetett odáig, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vezetett odáig, hogy beadtad a "válást"?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszaát kérem, akik csak néhány évig voltak kapcsolatban/házasságban, de volt 1 közös gyerekük.

2016. márc. 31. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem bírtam elviselni a feleségem féltékenykedését...
2016. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem lelepett egy novel. Mikor mar a gyereket is akarta, beadtam a keresetet a jogi helyzet rendezeseert. A kisfiunk akkor 3 eves volt.
2016. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Kiderült, hogy a feleségem csak a pénzért jött hozzám és csak megjátszotta, hogy szeret. Egy idő után meg már meg se játszotta, mert azt hitte be van biztosítva a házassággal. Szex és érzelmek nélkül meg nem működhet egy kapcsolat.
2016. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2.terhességem alatt végig csalt és végül úgy maradt volna,h a gyerekek érdekében,de a másikat szereti.
2016. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Együttlétünk utolsó évében már teljesen elnyomott, uralkodott felettem. Én voltam a kis házi rabszolga, aki dolgozott ( ezt mondjuk ő is), egyedül voltam a gyerekre és a háztartásra. Idegileg kimerültem.

Majdnem egy éve "váltam", azóta kiegyensúlyozottak vagyunk a gyerekkel.

2016. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem elhidegült tőlem. Egyik napról a másikra nem szólt hozzám, nem volt otthon sosem és nem akart házaséletet élni. SOsem volt jele, hogy megcsalt volna és mindvégig tagadta, de így már nem működött a dolog. 1 évig még küzdöttem, hogy hátha felmelegíthetjük a dolgot, de rájöttem, hogy esélytelen. Szeretnék valakit, akivel megint boldog lehetek, úgyhogy beadom a válást.
2016. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6-os! Mennyi idős vagy? Tudom illetlen kérdés, de kiváncsi vagyok! Köszönöm!
2016. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Soha nem volt otthon,untatta a gyerek,a családi élet,és meg is csalt.
2016. ápr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. 32 leszek idén.
2016. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
84-es évjárat! :)
2016. máj. 6. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!