Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Manapság inkább a nők vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság inkább a nők vagy a férfiak kezdeményezik inkább a válást?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek, manapság a nők vagy a férfiak közül vannak többségben azok, akik felvetik a válás lehetőségét vagy be is adják a válópert? Esetleg tudtok olyan forrást, ami ilyen adatokat közölne? Mi a tapasztalatotok, mit láttok a környezetetekben? F

2019. jan. 11. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2019. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Amelyik többségben van, azt elkezdjük most kollektíven utálni vagy mi a kérdés lényege? Szerintem teljesen lényegtelen, hol egyik fél, hol a másik.
2019. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Sztem nemváltó műtétet tervezz annak függvényében melyik nem kezdeményezi gyakrabban.
2019. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Miért, a házasságot kik kezdeményezik többen?
2019. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1 Az első cikk régi, a másik pedig blikk. Azért köszi! :)


#4 Véleményem szerint az kezdeményez, aki megkéri a másik kezét, tehát a férfi. Kivéve, ha a hölgyike célozgat rá, hogy szeretné, ha elvennék vagy ő kéri meg a palit, ilyen is van, igaz nálunk még nem annyira szokás. Egyébként örülök, neki, hogy a kérdésemre kérdéssel válaszoltál, amire válasszal kell reagálnom! :D

2019. jan. 11. 12:35
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Többségében a nők kezdeményezik a válást.

A közvetlen tapasztalat nm statisztika.


KSH honlapján találsz statisztikát.

2019. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én kezdeményeztem a válást nőként.A környezetemben is a nők vannak többségben.Országos statisztikám viszont nincs.
2019. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
A nők kezdeményezik többségeben, sok ffi még válni is lusta meg neki kényelmes.
2019. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé általános tudás, hogy a nők.


[link]


[link]

2019. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többségének esze ágában nincs kilépni a kényelmesből. Környezetemben kivétel nélkül csak a nők léptek ki.
2019. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!