Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan fogják hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogják hozzá?

Figyelt kérdés

A férjem alkoholista, ha haza jön a munkából első dolga, hogy igyon egy sört, majd ez olyan 2l lesz este 10-ig.

Sok figyelmeztetés után válni szeretnék, 3 gyerekünk van a legkisebb meg baba.

A gyerekekkel agresszív, nem veri őket (meg). De csúnyán szól hozzájuk mindenért plafonon van. 6 éves lányunk állandó alvás problémákkal küzd, jó eséllyel ő miatta.

Csakhogy szerinte ő nevel, és minden rendben van, nem költözik és nem válik. Látszatra is szuper szép család vagyunk csak valójában nem.


2019. febr. 1. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én leülnék vele beszélni. Közölném vele, hogy úgy döntöttem válni szeretnék, mivel nme vagyok hajlandó tovább tűrni ahogy szétbomlasztja a családot. Meghallagatnám, hogy mit mond. Mérlegelnék, hogy hogyan tovább. Ki költözik és ki marad? Mennyiben változik meg az életem és a gyerekek élete? Aztán beszélnék a közeli hozzátartozókkal, akikről tudom, hogy számithatok rájuk. Ez azért fontos, mert ahogy elnézem a férjeddel nem lesz egyszerű a dolog, ha tényleg válás lesz belőle. Mindig jó, ha valaki támogat ebben. Aztám ügyvédhez fordulnék és beadnám a papirokat.
2019. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rockarc ***** válasza:

Nehez helyzet. A valashoz nem kell mas, mint letolteni egy marhahosszu nyomtatvanyt, kitolteni azt a par rad vonatkozo dolgot, es feladni postan. Ennel sokkal nehezebb, hogy meg tudj egyezni a ferjeddel. Ha van tisztabb pillanata, akkor mondd el neki, hogy neki is az a legjobb, mint sokszazezer forintokert ugyvedeket berelni, es evekig egymas szennyesenek a kiteregeteset muvelni, ami utan eldonti a birosag, hogy kinek a javara dont. A leirasbol fakadoan a ferjednek sok eselye nem lehet, talan ezt o is belatja. Ha meg tudok egyezni, onnantol 3-6 honap es meg is vagytok.


A valas nem azt jelenti, hogy neki koltoznie kell. Ha ugyveddel probalod sarokba szoritani, akkor o sem lesz rest a sarkara all, evekeig fogtok meg egymas mellett elni, mire meglesz a hatarozat. Raadasul a gyerkeket is cincalhatod a birosagra. Epeszu alku kell. Biztos vagyok benne, hogy neki is lesz kerese, amikor kijelented, hogy a gyerekek es a lakas kell neked.


42F

2019. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát nem lesz egyszerű. Tisztább pillanata van, és nem is ennyire fekete fehér. Kívülről nem mondanád meg, hogy gond van. Nem tipikus alkoholista, jó állása jó fizuja van, csakúgy mint nekem.

Igen, lesz kérese neki is, harcolni fog a gyerekekért. Leulok vele, megprobalom.

Megegyszer koszonom

2019. febr. 1. 15:49
 4/8 Rockarc ***** válasza:
46%

Nezd, harcolni csak akkor van ertelme, ha a nyeres elseje felmerulhet. A magyar birosag, tetszik, nem tetszik 90%-ban az anya mellett helyezik el a gyerekeket. Ez egy tenyadat. A napi 2 liter sor megemlitese utan mar az a maradek par % eselye is elillan.


A masik kerdes, hogy mit nyerne egy karonulo gyerekkel, amikor meg ket kicsi gyerek is ott labatlankodik. Azt mar most elfelejtheti, hogy a testvereket szetszedik. Gondolom mindharom gyerek kozos gyereketek. Innen nezve a gyerekek utan sem hiszem, hogy annyira kapadozna, hogy teged a foldig gyalazzon, szerintem ezt az arat ezert az eredmenyert o sem akarja megfizetni.


Szerintem kerdezd meg nyugodtan, mik a szandekai, mit akar csinalni a 3 gyerekkel, es miutan ezt atgondolta, akkor mar csak az anyagiakban kell megegyezni.


42F

2019. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
költözik vagy sem, válik vagy sem, azt majd a bíróság megmondja. ha nem megy el magától, majd kirakják. ez van. vagy mehettek mind a ketten és a lakás árát felezitek.
2019. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Családsegítő szolgálathoz tudsz menni. Védd meg a gyerekeidet!
2019. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy fog harcolni a gyerekekèrt. :) A kicsivel otthon kellene maradnia, plusz mèg ott a másik kettő, hidd el nem hiányzik ez neki. Arról már nem is beszèlve, hogy esèlye sincs, babát nagyon ritkán választanak el az anyjától, max akkor, ha ő maga mond le, vagy nem tudja ellátni, problèmák vannak az anyánál. Szètszedni még nem fogják a testvèreket.

Viszont a bíróság nem fogja csak úgy kirakni, ha közös a ház. Abban meg kell egyeztek melyikőtök megy/marad, aki marad, annak ki kell fizetnie a másik felet.

2019. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Közös a ház, és minden más... természetesen maradni akar és a gyerekeknek se lesz vasárnapi apja. Szóval nem jutottunk előrébb, mindenesetre a technikai részt meginditom és majd alakul a dolog. Köszönöm szépen.

2019. febr. 2. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!