Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy hónapja kitett minket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja kitett minket a párom 8 éves gyermekemmel a lakásából, az otthonunkból mit tegyek?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt kitett minket a párom az ő saját lakásából ahol életvitelszerűen éltünk.Azóta még rosszabb lett a viszonyunk. A gyereket azóta minden h÷tvégén megkapta és a téli szünet felét. Most azt mondja hogy váltásban neveljük, ami egy másodikas kislánynak nem felel meg. Eddig normálisan működött minden de múlt hét szerda óta begorombult, hogy küldje a leányának a pénzt, mivel nem az én hibámból kerültünk ebbe a helyzetbe. Sajnos pont most ment el az ügyvédnőm 2 hétre szabira. Mut tegyek?

2019. febr. 3. 23:19
1 2 3
 1/24 Rockarc ***** válasza:
88%

Ez igy keves informacio. Azt ertem, hogy a lakasabol kitett, bar azert ez is felvet jogszerusegi kerdeseket. Hazasok voltatok? Birosag mit itelt meg? Ezek a dolgok nem bemondasra mennek, hogy most kell nekem a gyerek add, ide. Probald meg kicsit jobban kifejteni a szituaciot.


42F

2019. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem voltunk házasok, közös gyermekünk volt együtt éltünk 10 éve. Az ő lakásában meg 6 éve. Egy vita után feldzólított hogybhagyjam el a lakást. Abgyerek elhelyezéséről meg bíróság nélkül megegyeünk. Eddig jól működött minden a gyerekkel kapcsolatban, iskolaidőben nálam volt, hétvégén vele. Aztán írt szerdán egy levelet, hogy egy hétre viszi. Gondoltam működni fog, de azóta mem engedi h beszéljek a gyerekkel. A lakás küszöbét én azóta nem léphettem át. A gyereket hoztam vittem. Amire pert tudnék indítani nyaral az ügyvédem a többi itt meg nem ér semmit.
2019. febr. 3. 23:53
 3/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem betelt a pohár, és bíróság lesz a vége. El akartam kerülni, de ezzel a zavarodott elmebeteggel én tovább nem tárgyalok.
2019. febr. 3. 23:55
 4/24 anonim ***** válasza:
27%

"Azt ertem, hogy a lakasabol kitett"


Ja, ezek a mai férfiak. Családot alapítok, gyereket vállalok, aztán egyszer csak kib...szom őket az utcára.

2019. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Rockarc ***** válasza:
97%

Van barmifele papir a kezedben? Es igen, a birosag nem megkerulheto ebben az ugyben, csunya lesz a vege. Ha visszakaptad a gyereket, tobbet a kozelebe ne vidd. Ha kidobott titeket, az mindent elmond a helyzetrol.


Nem ertem, hogy van ugyveded, es ennyire nem hozott teged kepbe? Biztos, hogy jo szakember kezebe tetted a sorsotokat? Az elso dolog, hogy keresd meg a teruletileg illetekes birosagot, es kerjel idopontot ingyenes jogtanacsra. Ott, ha elmondod a tortenetedet, az egesz ugyosztaly minden tapasztalataval segiteni fognak neked. Kerj toluk segitseget.


A ferjedet meg szolitsd fel irasban, hogy azonnal adja vissza a gyereket. Kozold vele, hogy birosagi eljarast inditottal (keresetlevel), es barmilyen jogellenes cselekedetet fel fogjak hasznalni a targyalas alatt. Szerintem utana nem fog merni kotozkodni. Amugy sincs sok eselye, a magyar jogrendszer noparti, a kidobas tenye ezt csak megerositi.


42F

2019. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az ügyvédem jó, csak én vagyok és voltam naív. Elegem lett nekem is, egyre romlott a kapcsolatunk, csak a gyerek volt a szemem előtt. De ezzel is neki ártottam, hogy egy olyan apát látott aki utál engem. Mondtam is neki, hogy ezt a példát mutatod a leányodnak, milyen párt keressen magának. 3 db ruhával jöttem el és a kislánya sírt szenteste mit hozott "otthon" a Jézuska. És még ő van megsértődve, hogy nem megyek bele anközös felügyeletbe. 10 évig egy kezemen meg tudnám számolni mit vett neki fogcsikorgatva. Lenézte a családomat, miközben mindent megkaphatott volna. Ezért nem mertem belemenni vele egy közös ingatlanvételbe mert körzővel vonalzóval számolta volna ki mi mennyibe kerül neki. Amikor rájött hogy egyedül maradt, próbálta odaédesgetni a kislányát. Egyszer nem hívta fel egyszer nem érdeklődött volna felőle. Remélem elolvassa ezt az írást és magára ismer.
2019. febr. 4. 00:34
 7/24 A kérdező kommentje:
Szóval, eddig minden hatóság arra bíztatott, hogy beszéljük meg, várjunk, fájdalmas egy per... Talán még kibékülünk. Egyszer le is ültünk, megbeszéltünk egy jó megoldást. Aztán 3 nap múlva bepipult és változtatott. Aztán megont bepipult h pénzt kérek a gyereke számára és kitalálta, hogy 2 hét itt 2 hét ott. Én mondtam, hogy szó se lehet róla. Lemondok a gyerektartásról, de egy 8 éves kislánynak szülsége van az édesanyjára. És amefdig ezt nem érti meg, ő nem apa a szememben. 8 éve én viszem szinte mindenhova, én vittem orvoshoz, óvodába iskolába és ezt mindenki tanusítani fogja!
2019. febr. 4. 00:44
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

El akartam kerülni, de ezzel a zavarodott elmebeteggel én tovább nem tárgyalok.


Aha de azrét szülni tudtál neki,gondolom eddig se volt normális,meg még csak el se vett..

2019. febr. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

4. Nevetseges es leginkabb buta dolog, ha egy hulye miatt a fel emberiseget lehulyezed..

8... teged js fognak erni meglepetesek ha ennyire jo empatikus kepessegekkel es ilyen nagy tapasztalattal rendelkezel (nagyon nem)...


Kerdezo. A 42 eves ferfi tanacsanal jobbat en sem mondhatok...

2019. febr. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

A gyerekkel rakott ki az utcára.Akkor mondd meg neki, hogy mivel kidobta a gyerekét is, nem láthatja, amíg a bíróság nem dönt, emellett kérj a rendőrségen távoltartást.Mivel ezért úgy gondolom, fel is jelenthetted volna.

Máskor pedig ne légy naív és hallgass a megérzéseidre a férfiakkal kapcsolatban.Itt is sok jel volt, amiből láthattad volna, hogy még szóba állni sem érdemes vele, nemhogy szülni neki!

2019. febr. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!