Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nök, hogy tudtatok ezt feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, hogy tudtatok ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Gondolom, sokaknak ez nem ujdonsag,amit en atelek..

A ferjem 12 eve megcsalt egy nala 15 evvel fiatalabb növel.Akkor en a ferjemet kirugtam bar könyörgött, hogy a 2 gyerek miatt fogadjam vissza.Ezutan a ferjem hozza cuccolt,epitettek egy hazat es van egy közös nagy fiuk.En azota se talaltam boldogsagra.Hogyan lehet egy ilyet feldolgozni?Azota sokszor azt erzem, jobb lett volna ha megbocsatok.


2019. febr. 28. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked is új életet kellett volna kezdeni, de még nem késő. Ne a múlton agyalj, elveszi a jelenedet.
2019. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sajnálom :( én a helyedben már megbolondultam volna. Szerintem kérj segítséget feldolgozni. Engem is megcsaltak, de a volt férjem szerencsére nem lett boldog, nálad meg a volt férjed jól érzi magát és boldog (lehet)

Gondolom nem engedsz magadhoz közel más férfit, pedig hidd el, hogy vannak még becsületes férfiak, akik őszintén becsülnének. Adj lehetőséget a saját boldogságodra, olyan rövid az élet, ne úgy éld le, hogy a szemét volt férjedre gondolsz, hogy mit tett veled, találj társra!

2019. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja dehogyis probalkoztam en uj kapcsolatokkal.Csak egyik se volt olyan...Nem talaltam meg az igazit fogalmazzunk ugy..
2019. febr. 28. 09:10
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez hogy "talalj tarsra" ez jo...mintha ez gombnyomasra müködne...hol ...hogyan?Nem olyan egyszerü ez..
2019. febr. 28. 09:11
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, úgy vettem ki az írásodból, hogy csak a volt férjedre tudsz gondolni, mert nagyon fáj neked, hogy mással él. Ne haragudj, félreértettem. Igen, igazad van, nem úgy működik a társkeresés, hogy megnyomok egy gombot és adja az élet a számunkra megfelelő párt. Csak úgy értettem, még nem próbáltál meg továbblépni.
2019. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

12 éve váltam el szintén megcsalás miatt.Én sem találtam meg a "másik felemet".Voltak rövidebb kapcsolataim, de nem voltak sikeresek.Abban viszont rengeteget segítettek, hogy ne akarjak többé párkapcsolatot senkivel sem.

A volt férjem azóta újra nősült, úgy tűnik boldog.És én is boldog vagyok szabad, független nőként.Ez a nyugalom felülmúlhatatlan.Már nem adom fel senki miatt sem.

2019. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolso es a ferjed egyszer bukott le vagy többször?Nem bantad meg hogy nem bocsatottal meg?
2019. febr. 28. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1x vallott önmagától, utána felszínre került az összes többi piszkos ügye is.Bár ezeket nem mindent vállalta fel, a hiúsága nem engedte.

Az volt az elképzelése egyébként, hogy azzal a nővel egy kis időre összeköltözik, akit magától vallott be.Én meg várjak rá, hamut szórva a fejemre a gáztűzhely mellett, amíg hazaszédül, ha megunta.Nos, ezt alaposan benézte.Beadtam a válókeresetet és jó ideig nem is álltam szóba vele, csak a bíróságon.

Kérdező, megbocsátottam neki, csak éppen nem maradtam vele és nem is felejtem el soha, amiket tett.És nem bántam meg.Még egyedül is jobban él az ember, mint hülyének nézzék.

2019. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
És szerinted, ha visszafogadtad volna nem csal meg megint? Ez egyszerű dolog, mikor megcsalt, te valahogy lelkileg megtörtél, nem tudtál ezen túl lépni és ez gátol abban, hogy új kapcsolatba lépj. Azon töröd magad, hogy ő boldog míg te nem vagy az. Előbb tanulj meg egyedül is boldognak lenni és ne a volt párodat keresni egy új kapcsolatban.
2019. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igyis ugyis elment volna. Idõ kerdese lett volna.

Inkabb tegy azert hogy jol erezd magad, rengeteget kapcsolodj ki, rengeteg uj embert ismerj meg. Es.meglatod konnyu lesz.

Remelem konnyu.lesz

2019. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!