Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudtátok feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok feldolgozni, ha szakítás után nagyon rövid idővel az exetek új párt talált magának?

Figyelt kérdés

Ő kezdeményezte a szakítást azzal az indokkal,hogy keresi önmagát (23/F),nem fér bele az életébe a párkapcsolat,a karrierjére akar összpontosítani. Nyilván elfogtam (első komoly kapcsolat volt, 2év, szépen váltunk el).

Erre 10 nappal később az új nőjével (akivel amúgy együtt dolgoztunk mindketten) közös képet rakott ki a mindenki által ismert közösségi oldalra. (a történethez hozzátartozik,hogy mi soha nem tettünk ki,mert én nem akartam,nem a fb-on élem az életem és számomra a legfontosabb emberek tudták,hogy együtt vagyunk.)

Borzasztóan kivagyok(alig bírok enni),nyilván próbálom lefoglalni magam,s bár undorodom a gondolattól,hogy egy ilyen emberrel jártam(és most mutatta meg a valódi arcát,hogy milyen is valójában, bár a nőjével teljesen összeillenek) nyilván fáj és az is,hogy ő ennyire könnyen túllépet.

Gondolom már is járt már hasonlóan sajnos :( Valami praktika esetleg történet? Hogyan tudtatok kilábalni ebből?

Köszönöm a válaszokat! 23/L



2017. aug. 22. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Dobtak már ki, éreztem magam kutyául, de ezt sose értettem. Velem már úgyse lesz együtt, akkor felőlem azzal van akivel akar. Mivel mi is békében váltunk el, nekem természetes volt, hogy akkor igyekszem megismerni, megkedvelni az új barátnőjét (egy baráti társaságunk volt/van, szóval gyakran találkozunk)

Semmi probléma nem volt ebből.

23L

2017. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Igen: lépj túl rajta, ne az ő életével foglalkozz, hanem a sajátoddal. Ennyi.
2017. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát az én életemben volt egy nagyon fontos fiú, 2 évig voltunk együtt nagyon szerettem őt és igazából ő is engem, mert sok mindent tett meg értem. Pont 1 éve augusztusban szakítottunk és szeptemberben már új párkapcsolata lett. Nagyon rosszul viseltem, nekem az segített, hogy sportoltam, olvastam jó könyveket, barátokkal voltam, idegen nyelvet tanultam és ismerkedtem. Ahogy telt az idő egyre jobban voltam. Már fél éve van egy új párkapcsolatom, ami teljesen rendben van :) szóval ne add fel kérdező! Most olyan rossznak tűnik minden, de hidd el ahogy megy az idő úgy egyre jobb is lesz! Kitartás! :) 20/L
2017. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
3 evig jartam egy csajjal. Aztan szakitottunk,mert o igy akarta. Azt mondta most egyedulletre van szuksege valami mar nem jo, mar nem szeret. Masfel napmulva facebookon egy masik ferfival csokolozott az volt a profilja. Kesobb talalkoztam is vele akkor is azzal a csavoval volt. Hamar tullepett rajtam. :D A pasival egy honapig jart utana megint lett neki egy csavoja. Tizeneves kis fruska volt. A tini pi***an nem lehet bizni es nem lehet oket komolyan venni. Csak "idosebb" novel kezdek ezert. Most boldog van egy 2 eves kapcsolatom a baratnom egy evvel idosebb nalam, erett felnott emberkent viselkedik,mindig korrekt,nincsenek felesleges hisztik es a huseg alap.
2017. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nos nem akarta neked megmondani, hogy már képben van az utódod.Lépj túl rajta, ennek vége, ha tovább foglalkozol vele annál rosszabb lesz.
2017. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

nem könnyen, főleg, hogy nem pár nap alatt jutottak el a "sziá"-tól az ágyig (engem tuti megcsaltak). ez volt az én oldalam.


másrészt nekem is volt olyan, hogy egy majdnem 1 éves kapcsolat után, szakítás után 1 héttel új barátom volt, akit aznap ismertem meg. ebben az esetben az extől már annyira eltávolodtam, mire kimondtam a szakítást, hogy nem okozott gondot a gyors ismerkedés.


fel a fejjel! sétálj, szedj vitaminokat, hobbizz.


nem fogsz így maradni, nyugi:)

2017. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem az a helyzet, hogy könnyen túllépett rajtad, már régóta készült szakítani, vagy már össze is jött ezzel a nővel, csak azt a hülye dumát találta ki indokként.
2017. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi a válaszomban a nem hasznos? Komolyan kérdezem.

(#1)

2017. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

A szakitas egy nagyon bonyolult folyamat. Mind 2 fel atmegy erzelmi valtozasokon, meg akkor is ha az egyik mar nem szerette a masikat. Mar csak a megszokas miadt.


Azzal hogy ennyi idon belul talalt valakit annak oka lehet.

Menekul a buntudat elol es tisztaban van hogy bantott valakit. Potolnia kell az altala generalt hianyt. Es ilyenkor van az hogy az uj szemelyben az exet keresi. Mert a kapcsolatokat szakitas utan koveti a gyasz ami kb 60 napig eltart. Utana felebred es lehetseges keresni kezdi az exet.


Most boldogtalan vagy, a lelkedben viharok vannak, sok a kerdes. (Enis ezt eltem at 1honappal ezelott. Voltam egy lannyal kb felevig szep volt minden aztan o ugydontott szakit. Es par nappal utana kiderult hogy az exe karjai kozott van. Az elet ironikus resze az hogy ois azzal az okkal szakitott hogy helyrekell tegye onmagat a lelkivilagat. Ez ilyen szoveg mert konnyebb elfogadni hogy magnyra vagyik mindsem a valosagot hogy van valaki mas)


En ezen at estem. De meg tanultam egy nagyon fontos dolgot. Az ember boldogsaga fuggetlen, hiszen nem kotelezo kapcsolatban lenned ahoz hogy boldog legyel. Mielott nem volt az eleted resze biztos boldog voltal. Persze egy kapcsolat olyan boldogsagot general amit csakis akkor ersz el ha van valaki aki szeret es akit szerethetsz. Elvegre ez a termeszet rendje hiszen az embernek ez osztone hogy parban kell lennie.


Ezzel azt szeretnem mondani neked. Hogy meg nincs semmi veszve. Allj talpra, noveld az onbizalmad, es probalj egy kis idot onmagadra szanni es probald egy ideig egyedul megkeresni azt ami boldogga tesz nelkule. Nem szabad a multban elni . Nem szabad feladni. Ez a vonat elment, vissza johet es ha nem akkor jon a masik csak varni kell ra.


25f

2017. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Téged már NEM szeretett, ki tudja, mióta érlelte a szakítás gondolatát.


Én is fél évbe telt, mire eljutottam odáig, hogy ez már nem mehet tovább.

Míg őt teljes sokként érte, mert azt hitte (hogy hihette), hogy minden okés, én már teljesen elengedtem őt.


Ennek két éve, ő azóta sem találja magát (pedig szar volt a kapcsolat, amit nem lehetett vele megbeszélni, szerinte én vagyok a kötsög), én meg másfél éve együtt vagyok egy másik férfival.

2017. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!