Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki a válás mellett döntött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a válás mellett döntött, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt válóok? Mi miatt éreztétek, hogy nem akarjátok tovább folytatni a házastársatokkal? Mennyi ideje voltatok házasok akkor?
2019. márc. 4. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Asszony idegeimre ment a féltékenykedésével, terápiára sem volt hajlandó menni, mindenkinek hazudozott rólam, csak a válás jöhetett szóba.
2019. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon erősen a valason gondolkozok.

A párom nagyon sokat dolgozik,igen ertunk nem jo kedvebol,de ő már túlzásba viszi.Nem kéne minden sz.rt megvenni,robogok,qvadok,vad kamera,lancfureszek,meg sok élvezeti cikk aminek nem sok értelme van.Es o ezekert dolgozik.Tavaly nyárra 1 állatkertet beszéltünk meg..az sem jött össze,holott megígérte többször is a gyerekeknek.Van egy szabad strand itt felenk oda se tudott 1x se kijonni velunk.Minden nap minden hétvégén oda van.Se egy iskolai,óvodai rendezvény mert ő dolgozik..megtehetné hogy nem megy,sokszor maganak osztja be az idejét,de akkor sem.Én az állandó konyorgesbe belafaradtam.Évek óta szeretnék egy család lenni,mert vagyok en a gyerekekkel es van ő.Nem akarok veszekedni vele de sokszor meg mondanam hogy az anyagiakon kívül ő nem sokat tesz ebbe a családba.Sokszor ugyerzem egyedülálló anya vagyok.Remélem nem tamadtok le,mert már akinek esetleg meséltem erről lehulyezett,hogy a pénz,pénz.A pénz nem minden,és felesleges dolgokra elszorni..

2019. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megcsalt az exfeleségem. Ez volt a kiváltó ok.

F36

11 évet voltunk együtt.

2019. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terhes lett az exfeleségem,csak nem tőlem!

37F

2019. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eltartottam, kinyaltam a seggét, kb luxus körülményeket biztosítottam neki, ház, mindennapos rendelgetések, ide oda vittem nyaralni, igaz sokat dolgoztam, de volt szabadidő is. segge alá raktam mindent, nem főzött, nem mosott, nem takarított, volt és követelőzött. saját fizetését (már ha volt) magára költötte, s csak elvárt. lenézett, irigy volt, amit meg kapott az sosem volt jó, s még ő unta meg... pedig volt itt mindennapos rendelgetés, külföldi nyaralások. minden szavam sértésnek vett, képtelen volt az empátiára, mindig 100%-on kellett futni mellette, mert ha hibáztál kegyetlenül az orrod alá nyomta. miután elköltözött, utána letagadta az egészet, mindent megmásított (természetesen rossz fényben feltüntetve), nem foglalkoztam vele, elhanyagoltam, stb.. ha megvédted magad, s odadugtad alá a számlát, tessék, ez a prágai út költsége, akkor sértésnek vette, amit előtte letagadott (ő ott se volt). egyszóval baleknak nézett és kihasznált. az volt a baj, mindketten ugyanazt a személyt szerettük, őt. arra nem volt képes, hogy a válókeresetet beadja, hisz neki ehhez semmi közé. azért nem takarított, mert ő nem akart családi házat... felfogtam, elkönyveltem, elváltam, mert normális életet akarok, és családot, de úgy, hogy mellette ember maradjak, s nem egy nárcisztikus állatnak próbáljam az igényeit kielégíteni. még1x nem. 32f
2019. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!