Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Melyik nőhöz nem mennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőhöz nem mennék szívesen haza a pasik? Milyen az a nő akihez jó hazamenni?

Figyelt kérdés

Lehet fura kérdés, de az egyik ismerősöm válik. Az ok : nem bírta már a felesége búval b**ott képét nézni mikor haza ért 14 óra meló után.

Hu hat eléggé ledöbbentem mert ilyet még én nem halottam. Tehát az lehet az egyik probléma, mert gondolom nem ez volt az egyetlen, hogy a felesége nem mosolyogva várta? Milyen nőhöz jó érzés hazamenni és milyenhez nem? Mire vágyik egy férfi miután haza esik munkából?



2019. márc. 26. 19:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocsi tehát : melyik nőhöz nem mennek szívesen haza a pasik?
2019. márc. 26. 19:47
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát egy savanyú uborkához biztos nem jó hazamenni, de erről valószínűleg ketten tehetnek. A feleséget is érdemes lenne megkérdezni, hogy vajon miért volt olyan "búvalbszott".
2019. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyanhoz aki le se tojna, hanem elkezdene csak apróságokon pattogni stb.
2019. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
En ismerek olyat , aki állította , h a felesége búval ....... ! Aztan kiderült , h a pasi sose foglalkozott a novel! Este csak a pia , tv ! Akkor nem kell csodálkozni !
2019. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
teljesen jogos a kérdés, ez egy gyakori jelenség, egy nagyon fontos tünete a zâtonyra futott kapcsolatoknak
2019. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd kérdező... Biztos előfordult már életedben, hogy hazaértél és vártak a szeretteid, örültek neked, érdekelte őket, hogy mi van veled és ez jó érzés volt.

Most képzeld el ugyan ezt úgy, hogy elhúzzák a szájukat, forgatják a szemüket, hogy kellett neked hazajönni és leszarják vastagon mi van veled, csak jöjjön már a holnap, hogy lelépj a rákba dolgozni, hogy színedet ne lássák. Úgy saccolom, hogy úgy éreznéd nincs családod, nincs otthonod... legalábbis nem ott, ahova megérkeztél.

Még tudom érteni.

32/f

2019. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezt, legtöbb esetben a férfiak, komoly munkával érik el, hogy így viselkedjen a nő.
2019. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is két oldala van az éremnek. Vannak olyan ideges, szomorú nők, akiket a férjük tettek azzá. És aki eredendően olyan, arról a férfi tehet, hogy elvette!
2019. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

"Vannak olyan ideges, szomorú nők, akiket a férjük tettek azzá. És aki eredendően olyan, arról a férfi tehet, hogy elvette!"


Tehát a tanulság, hogy mindig a férfi a hibás? :D

2019. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A válaszom fordított esetben, férfival is behelyettesíthető. De itt a kérdező a nőre kérdezett konkrétan, ezért volt ilyen válasz.
2019. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!