Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont nálatok, hogy egy másfél éves gyerekkel elköltöztetek inkább a nyugalom miatt?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon sokat veszekszünk. Az anyagiak miatt én már dolgozom. Gyerek bölcsiben. Az elmúlt másfél év alatt nem mentünk el együtt sehova sem. Hiába beszéltem neki erről, nem mentünk. De nem ez az igazi ok, amiért menni akarok. Szóban bánt, nem tudok így élni. Teljesen kiégve érzem magam. A mások városban is lenne munkám, csak nehezen találok albérletet sajnos a kicsi miatt. Aki bántani jönne ide , az most ne tegye. Szóban így is belém rúg a párom eleget sajnos. Az a baj, kiégtem az anyaságban és a kapcsolatomban is. Semmi segítségem. Hiába jeleztem a páromnak ezt sokszor. Amikor munkából hazaérek, a ház egy csatatér, egy szemétdomb. Vállalkozó, otthon dolgozik , maga után sem képes elpakolni. Semmiről nem lehet vele beszélni. Pedig a mostani munkám is nehéz, szociális munkatárs vagyok és csoportvezető is egyben. Problémás emberekkel foglalkozom, nagyon kimerítő. Szóval úgy érzem nem a társam és lassan már nekem lesz szükségem pszichológusra .

Nem értem, mert ő akarta nagyom a kicsit . Szerintem nem mérte fel mivel jár egy gyerek és azt hitte engem ideköthet így.


2019. ápr. 10. 13:04
1 2
 1/14 Bence_ ***** válasza:
100%

Leírtad, megválaszoltad magadnak.

Érthető, hogy egy nyugodt életet szeretnél élni.

Ha maga után se pakol el akkor kb 2 gyereked van.

2019. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

Várjámá', kitalálom: Ő amúgy nem volt ilyen! :D Jár a keksz?


Nem volt ilyen pont és nem is lesz, mivel nem jönnék össze olyan emberrel, aki így viselkedik.

2019. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen két gyerekem van, ha lehet így mondani...
2019. ápr. 10. 13:20
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Én a másik oldalon állok, férfi vagyok.

Én kezdeményeztem a válást, nálunk pont az exem volt az aki nagyon rendetlen volt. Mikor legelőször erre gondol az ember nagyon drasztikusnak tűnik, és nehezen hozza meg a döntést, főleg ha gyerek is van. Mikor elkezded intézni, mész a bíróságra, stb, akkor már valamivel könyebb, mivel a döntést meghoztad, az ügy már folyamatban van. Aztán visszagondolva nem is egy olyan nagy dolog, főleg hogy utána jobb lesz. (Benne van a pakliban hogy rosszul választ az ember párt, és ez csak évek múlva derül ki)

Én mindig azt mondom ha még menthető akkor meg kell próbálni. Ha már nem, akkor pedig elválni,a gyereknek nem két veszekedő, idegbeteg szülő kell...

Nyilván ha már ezerszer szólsz valamiért, és folyton azt látod hogy nem partner a dologban... akkor ott már nincs mit tenni.

2019. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled, nagyon sok 30as van hasonló házasságban és kapcsolatban is. Sok energiát kívánok és türelmet is.
2019. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen. Mi nem vagyunk házasok,de most nem ez a lényeh. Nagyon sok terhet érzek magamon, semmiben sem partner. Múltkor képes volt azért kikapcsolni a telefonját, mert sms- t véletlen elgépeltem. Vagy volt olyan is, hogy beteg volt a kicsi, lázas és mivel ő otthon dolgozik azt beszéltük meg, hogy ilyenkor megy a kicsiért, mert sajnos egy autó van. Errefel, én bumliztam és estem ki a munkából, a gyerekemért bármit, nehogy félre értsetek. Konkrétan fél óráig hívta a gondozónő , mert a párom aludt nappal és kikapcsolta a telefonját. Nem tette zsebre , amit tőlem kapott. Mellesleg pont akkor be is kellett hozni a kicsit a kórházba. Pl ezek nekem olyan dolgok, hogy csinálom egyedül. Pillanatnyilag a párom kolonc és nem a kicsi.
2019. ápr. 10. 13:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Menekülj, ennél csak jobb lehet és könnyebb egyedül!
2019. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is így érzem, hogy jobb lesz egyedül. Komolyan mondom, olyan mint egy elmebeteg hülye. Mostanában rendszeresen letilt a telefonról is. Én nem is magam, hanem a gyerek érdekében teszem. Észbontó amit művel.
2019. ápr. 10. 15:45
 9/14 Bence_ ***** válasza:
100%

A párom szót egy egészen más emberre használd!

Legszívesebben azt írnám, hogy egy troll vagy, mert nem akarom elhinni, hogy valaki így viszonyul a gyerekéhez.

Persze hallom én is, hogy nem megy el a lázas gyerekért. :-(

2019. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom,menekülj,ennél csak jobb lehet.Egyedül a gyerekekkel visszanyered az energiádat,a méltóságodat.Sok sikert!
2019. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!