Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen esélyekkel indul az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyekkel indul az apa másfél éves kislányának nála való elhelyezéséért?

Figyelt kérdés
Fél éve költöztünk külön, mert agresszív volt (lökdösött,kiabált, ráncigált engem a kislányunk előtt). Közös felügyeletet akar kizsarolni, de a hiába mondom neki, hogy a kislány még kicsi, és inkább az anyja jelenlétére van szüksége. Rendszeresen füvezik, van, hogy akkor is, amikor a kislány nála van, de nem merem nem odaadni neki a kislányt, mert iszonyú balhés, agresszív lesz, ha nemet mondok neki és félek tőle. Amikor eljöttünk tőle, betört éjjel anyukámék vidéki házába. Én még egyetemen tanulok, jelenleg egy egyházi kollégiumban lakunk egy fürdőszobás egyszemélyes szobába a kislánnyal.
2014. febr. 23. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha tanukkal igazolható a füvezés, akkor 0.
2014. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Hát te valami zseniális vagy hallod, hogy gyereket szültél egy agresszív drogosnak egy szobába minden bevétel nélkül, és utána még panaszkodsz is :D


Abban viszont veszettül tévedsz, hogy a gyereknek "inkább" az anyja jelenlétére van szüksége, MINDKÉT szülőjére EGYFORMÁN szüksége van, csak sajnos nálatok az apja nem éppen normális, te meg szintúgy nem, ha ebbe belementél.

2014. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy van, ahogy írod, akkor 0 eséllyel.
2014. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Panaszkodni azért csak lehessen.
2014. febr. 23. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Tehát szültél a semmire.

Ebből is látszódik, hogy mennyire alacsony az egyetemisták szellemi színvonala...

2014. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

gratulálok. egy drogost választottál a gyereked apjának. ezek után min vagy meglepődve? előbb kellett volna gondolkodni, akkor most nem lenne okod a panaszra.


nem fogják megadni a közös felügyeletet, max láthatást. mondjuk én ilyen ember közelébe nem engedném a gyerekemet.

2014. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem 0. De csak akkor, ha ezeket bizonyitani tudod.


Nem ertem miert kell bantani a Kerdezot, nem tudjuk hogy kerult ebbe a heyzetbe. Ha elvetette volna, akkor azert bantanatok.

2014. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!