Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Másfél évig külön éltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél évig külön éltem a gyerekektől. Jelenleg 3 hónapja együtt élünk a gyerekekkel, velem szeretnének élni, de a nagyobbik mindenkire féltékeny, semmi nem jó amit én csinálok, nekem jön, napi 3-4 órát hisztizik, rongál. Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
A gyermek 10 éves, válófélben vagyunk a férjemmel.

2013. márc. 27. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Idő kell neki, sok az a másfél év, fokozatosan kell szoktatni, kérd apuka segItségét.
2013. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt mondták a nevelési tanácsadóban is, és gondoltam én is,hogy nem fog menni egyik napról a másikra.Apuka ott tesz keresztbe,ahol csak akar, és nem segít, inkább még ellenem hangolja a gyereket, és persze én vagyok a hibás, mert nála sosem viselkedett így.
2013. márc. 27. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha valóban veled szeretne élni, akkor nem hisztizne órák hosszat! Nagy törés lehetett neki, hogy másfél évig nem voltál az anyja.
2013. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzá szólást,azzal én is tisztában vagyok,hogy nagy törés volt számára, de nem ez volt a kérdés.
2013. márc. 27. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha szépítjük,ha nem a másfél év távollét miatt alakult így a kisgyerek viselkedése.Az hogy Önhiba,vagy nem Önhiba,az teljesen lényegtelen!

Hiányoztál,hiányzol neki,csak nem tudja hogy hogy álljon hozzád. Valószínűleg erre rátesz egy lapáttal az is,hogy Apuka ellened hangolja! De könyörgöm!Üljetek le,és beszéljétek meg,mert a gyereknek 1 anyja,és 1 apja van,és mindkettőre szüksége van a nevelkedéshez!

2013. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!