Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan elvált apa, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan elvált apa, aki megbánta hogy új családot alapított?

Figyelt kérdés
Van itt olyan tapasztalat, hogy elvált apaként talált valaki egy új társat, akivel lett közös gyerek, és kiegyensúlyozott, boldog a kapcsolat, de valahol még is megbánta, mert az előző kapcsolatából született gyermekére kevesebb időt tud szánni emiatt?

2019. máj. 19. 22:51
 1/5 anonim válasza:
78%

A párom elvált, van gyereke az előző házasságból. Azt, hogy elvált, hogy én lettem neki és lett közös gyerekünk nem bánta meg, de sokszor sírt, mérges volt, hogy a fiával keveset van és hogy más neveli, és nem úgy, ahogy ő szeretné. Noszogattam is hogy harcoljon, hátha többet lehet nálunk a fia, de valami buta büszkeségből nem tette.

Aztán a fia mikor nagyobb lett maga szólt, hogy többet szeretne nálunk lenni. Azóta fele-fele időben van nálunk.

2019. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Egy pillanatig nem bántam meg a válást, pedig 2 gyereket kellett az anyjuknál hagynom (nem szívesen tettem, de ismerjük a magyar bíróságok munkáját). A házasságot megbántam, hogy ők vannak, azt nem. Ma már 14 és 16 évesek, rendezett velük a kapcsolatom.

Az igazi családom viszont a második feleségem mellett van.

2019. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem nem bántam meg, ami nem megy azt ke kell zárni !! A lányomat évekig próbálta az exnejem ellenem hangolni, de nem sikerult! Tavaly hozzank is költözött 😊😊!
2019. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Errol csak az jut eszembe hogy párom kedves volt exneje kiakadt azon hogy majd szeretnénk gyereket valamikor. Semmi köze a kiscsillag hogy utána mit cselekszik a volt férje.
2019. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*kiscsillagnak
2019. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!