Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lassan 3 éve elváltunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve elváltunk, de mégsem tudok nyitni senki felé. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
hogy tudnám elengedni a múltat és tovább lépni? másnak olyan könnyen megy, én meg nem hagyom hogy közeledjenek felém.
2019. jún. 8. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésedet.
2019. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne úgy állj hzzá, hogy na most randizok ezzel és azzal.

Regizz társkeresőre beszélgess, invitáld mondjuk 1 kévára, ott sok minden eldől, több mintha hetekig hónapokig beszélgetnél valakivel.

Meg úgy állj hozzá, hogy csak új embereket ismersz meg, barátkzol, aztán a többi meg alakul, főleg ha megvan a kémia.


Nekem 2 évbe telt a kapcsolat után, úgy voltam vele, hogy nem állok készen még az ismerkedésre sem, mert nem tettem túl magam az exemen. Aztán így álltam hozzá, amit leírtam ismerkedtem találkozgattam barátkozás céljából (legalábbis ezt mondogattam magamnak) aztán megismertem egy nagyon jó pasit, ahogy egyre jobban megismertem feltettem magamnak a kérdést, hogy miért sóvárogtam az exem után két évig, amikor fele ennyit nem tett meg értem mit az új pasi az 1 hónap alatt.

2019. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!