Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megbántam, hogy elváltunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántam, hogy elváltunk. Vissza tudom még csinálni a dolgokat?

Figyelt kérdés

41 éves nő vagyok, közel 20 év után tettünk pontot a házasságunk végére. Született két csodálatos gyermekünk, ma már 16 és 13 évesek.

Nem titkolom, a házasságunk miattam ért véget. Nekem a volt férjem volt az "első" mindenféle értelemben. Amikor a gyerekek nagyobbak lettek, a férfiak elkezdtek érdeklődni irántam, én pedig egy idő után nem álltam ellen a kísértésnek - ezért váltunk.

A férjemnek azóta lett egy komolynak tűnő kapcsolata, esküvőt tervez egy 30 éves, gyermektelen nővel.

Nekem is van néhány hónapja valakim, de úgy érzem, a volt férjem akarom visszakapni, mert megbántam, hogy beadtam a válási papírokat és elköltöztem tőle.

Szerintetek mit tegyek? Szóljak neki az érzéseimről még az esküvő előtt?


Még nem adtál meg a kérdésedhez kulcsszavakat!


2016. dec. 14. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett megint kiírni ezt a kérdést??


A férjed tovább lépett,legyen benned tartás és fogadd el.Komolyan nem értelek titeket.Az én férjem is szeretőt tartott,meg szerelmes lett,érdekes,mikor nem omlottam össze,talpra álltam,és tovább léptem az már nem tetszett neki akkor már kapart volna vissza.Ő sem bírta megemészteni,hogy már nem kell,holott ő dobott el.

A volt férjed már mással boldog,hagyd őket békén!

2016. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Es amikor megint viszketni kezd a puncid, akkor szerencsetlen csinalja megint vegig az egesz valasi procedurat?

Eskuszom, meg mindig meglep neha, mennyire ostoba, onzo emberek elnek ezen a Foldon, akiknek csak o, maga, omaga meg amit a nemiszerve epp megkivan, letezik. Elkepeszto.

2016. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Így jártál.Vénségedre elment az eszed.....Megérdemled.
2016. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
70%

Nem lehet igaz,komolyan!

Nem elég,hogy félrek**ogattàl,csak zárójelben megjegyezném,hogy ezzel nem kicsit tönkrevágva a férjed önbecsülését és millió más dolgot a lelkében,most még azon jár az eszed,hogy belerondíts a kapcsolatába,mert a nagysasszonynak most épp olyanja van,hogy mégiscsak a férje kellene!

Te,fogod? Esküvőt tervez. Hàla a Magasságodnak újra tudta építeni azt,amit te leromboltál benne!

Amikor összejöttél vele,akkor is tudtad,hogy ő neked az első. Akkor kellett volna gondolkodni. Azt mondani,hogy éljetek együtt házasság és egyelőre gyerek nélkül,ezen oknál fogva,ami be is következett és ami a végét jelentette.

De ha már akkor nem gondolkodtál,miért a p***ád irányított akkor,amikor ezt a kèrdèst kellett volna feltenni magadnak:"vajon ér(ne)-e nekem annyit pár kósza szex,mint a csalàdom!?

Hagyd őt békén,boldog,túllépett.

Nem te vagy a világ közepe,emèszd már meg,hogy nélküled is van élet meg boldogság!

2016. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*Magasságosnak.
2016. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem foglak szidni, de elég szánalmas vagy. 20 évet voltál vele együtt, gondolom tudtad, hogy mit veszíthetsz. Ő most boldog te meg nem, és ezt sajnálod tőle? Tudod mit, meg is érdemelted, hogy két szék közé estél.
2016. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
40-es nő, nem fog újabb balekot taláni aki eltartja. Lehúztad magad a klotyón. A férjednek szerencséje volt. Ugyan azért a pénzért kap jobb árút. Az igazi arcra esésed, majd akkor jön amikor a kölkök rájönnek, abból a pénzből amiből most 3-an szemzgettek több jut nekik. ha apjukhoz költöznek.
2016. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindent meg lehet próbálni
2016. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!