Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan két éves a kisfiunk és...

Lassan két éves a kisfiunk és nem hajlandó egyedül este elaludni, ráadásul éjjel is többször felkel. Van remény, hogy valaha átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom idővel megtanulja, hogy egyedül kell este lealudnia, de az átalvásra már nincs reményem. Ti este lefekvés előtt adjátok ekkora babáitoknak a tejet, vagy vacsorakor?


Ugyanez a problémánk a déli alvással is. Nem tud, de nem is akar elaludni. Milyen tippjeitek vannak?


2009. nov. 13. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

ugyan így vagyok, csak nekem 5 és 3 évesek a gyerekeim.

Sajna velem alszanak, apa külön szobában :s

reggel 7-től este 11-ig fent vannak, akárhogy próbálok, nem tudok változtatni rajta.

Nálam is sokszor van, hogy felkelnek, ilyenkor a kicsinek kakaó kell.

2009. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányaim is így aludtak.Egyik apával a másik velem.Kb 4 évesen aludták át teljesen az éjszakát.Amikor nagyobbacskák lettek,akkor már elég volt az,ha az ágyuk mellett ülünk,amíg elalszanak.Később azt is elhagyták.Nem emlékszem hány évesek voltak.Most a pici fiam 1 éves lesz és ő is baromi rossz alvó:(((Szerintem nála is így lesz:melléfeküdni,majd elég,ha csak mellé ülök....és egyszer csak leszokik róla.Kitartás!!!!Én nem erőltettem az egyedül elalvásra őket,pedig nagyon fárasztó.Előbb-utóbb megérik erre is.
2009. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos sokáig szopcsizott,ezért vsn oly közel a mamihoz a Lelke:-)tapasztalat::18 hós szopcsizó Babank se alukál egyedül,de előbb utóbb biztos változás lesz:-)
2009. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!