Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lánykák! Csak én vagyok így...

Adri baba kérdése:

Lánykák! Csak én vagyok így vagy mások is? A párom reggel 6-tól nincs itthon este 5-6óráig, és egyszerűen már nem tudom lefoglalni magam. Egyre többször tör rám a sírás, hogy egyedül érzem magam, és hogy kiszolgáltatott vagyok!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is volt egy időszakom, amikor annyira ugyanígy éreztem magam, sokszor sírtam, nagyon magányosnak éreztem magam. Aztán valahogy elmúlt, szerintem ebben szerepe volt annak is, hogy beköszöntött a tavasz:) Most már sokszor élvezem, hogy csönd van, jókat tudok aludni, tévézni, sétálni. Szerintem neked is el fog ez múlni, biztosan csak a hormonok tréfálkoznak.


Üdv 37 heteske

2009. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 linduci ***** válasza:
100%

Szia!!

Ezzel én is igy vagyok mostanában hetente jár csak haza hétfön megy pénteken jön.Amugy meg hajnal fél 5-kor megy és este 10 11 mire hazaér. Próbálom magam lefoglalni lassan már nem tom mivel. Marad a net csak az a baj egy idö után azt is elunom.

2009. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szinte az egész terhesség alatt itthon voltam/vagyok (veszélyeztetett t.), de szerencsém volt, hogy végzős vagyok 1 egyetemen és lefoglaltam magam a tanulással, egyébként "zombi" lettem volna. De így is nehéz volt kibírni. Én is sokat bőgtem, aztán pár nap múlva elmúlik mindig. Keress valami hobbit, ha van kert, ott nagyon jó ebben a szép időben ténykedni. Találkozz a barátaiddal, rokonokkal, készíts fotóalbumokat az eddig összegyűlt fényképekből, keress valami könnyű, érdekes tanfolyamot, aová eljárhatsz, a kismamatorna is nagyon jó stb. (nem tudom, hogy várandós vagy-e vagy a babával vagy otthon. Kitartást!
2009. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom 3 műszakba jár. Ha éjszakás, egyedül alszom el, reggel hazajön, lefekszik aludni, én meg felkelek. Egész délelőtt csendbe kell lenni. Délelőttös héten is felébredek, mikor elmegy itthonról, délutános héten meg már alszom, mire hazajön. Sokszor nem tudok én sem mit kezdeni magammal, főleg, hogy már ilyen jó az idő, én meg itthon vagyok egyedül. Veszélyeztetett vagyok, úgyhogy egyedül nem nagyon merek elindulni még sétálgatni sem, mert ha netán gond lenne, nem tudnék kinek szólni.

Nincsenek esetleg szülők, barátok, nagyszülők, akikhez el tudnál menni egy kicsit beszélgetni? Nekem sajnos a környéken nincsenek ismerősök, meg a városban sem igazán, úgyhogy marad az unatkozás. De...

Sokat tervezgetek, hogy majd ha megszületik a picur, akkor mit, hogyan fogok csinálni (persze gondolom akkor majd teljesen másképp fogom gondolni), hogy kellene átrendezni a szobát, hogy neki a legjobb helye legyen. Nézelődöm a neten, hogy hol, milyen cuccot lehet beszerezni, milyen áron. Nagyon sok fórumot, babalapot olvasok szintén a neten, hogy mégis hogyan fejlődik odabent az én drágám, mi történik vele, amíg nem láthatom. Távoli ismerősökkel is tudok beszélni az interneten, vagy levelet írni nekik, főleg azoknak, akiknek esetleg már van babájuk, így tapasztalatot cserélhetünk, hogy nekik milyen érzés volt, és meg tudnak nyugtatni, ha 1-1 kérdés foglalkoztat.

És mivel nagyon szeretek írogatni, ezért egy naplót vezetek a Picurnak, amibe minden héten leírom neki az érzéseimet, vele és az apukájával kapcsolatban, a vizsgálatokat, hogy velem mi történik, a 9 hónap alatt. Hogy fogadták a hírt a családtagok, leendő nagyszülők (a párom részéről az első unoka). Majd ha már elég nagy lesz, akkor neki adom, hogy tudja, mit éreztem, mialatt őt nagyon vártuk.


17hetes kismama

2009. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igaz nekem nekem van 1 lányom már de ő nappal oviban van.Hajnal 1/2 5 től este 7 ig nincs itthon a párom.A lányomat reggel 1/2 8 kor viszem oviba du 3 ig.Ez idő alatt itthon teszek-veszek (most már kertészkedek is).Hiányzik nekem is,de nagy úr a muszáj én csak így tudom ezt felfogni.Boldog babavárást!Üdv 36 heteske
2009. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagy egyedül... az én párom is hajnal 5-kor megy és este 7-8 mire hazaér, vagy ugyanez csak délután 5-kor megy és reggel 7-8 mire hazaér. Én is nagyon unatkozom, mindig olyan érzésem van mintha csinálnom kellene valamit mert elvárják egy nőtől ha itthon van, de nem takaríthatok minden nap?! Igaz főzök minden nap valami újat, hogy legalább az ne legyen unalmas, de ennyi. Egyébként a férjem nagyon vigyáz rám, mert voltak kisebb gondjaim és szigorúan pihennem kell, de akkor is olyan hiányérzetem van.
2009. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam!Mindenkinek boldog babavárást!
2009. ápr. 16. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is vagyo vele bár az én páromnál még rosszabb mert ö kamionozik és csak 4 hetente jár haza ugyhogy veled érzek probálj sokat sétálni tévézni és a barátaiddal lenni.Üdv 12 hetes kismama
2009. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én párom is hatkor indul el itthonról és csak este 7-re ér haza. :( Én is nagyon magányosnak érzem magam. Ráadásul veszélyeztetett is vagyok, nem igen tudokk mit csinálni. Feküdni kell egész nap. Ő viszi reggel a gyereket bölcsibe és ő is megy érte, nekem meg jut belőlük este egy pici. :(
2009. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Latod sokan vagyunk ugy mint te.

Mi raadasul kulfoldon elunk,szeptemberbe jottunk,oktoberbe mar terhes maradtam,sajnos itt meg nem tudtam dolgozni mert nem volt munkavallalasi papirom.

Ugy h en is itthon vagyok a kezdetek ota egyedul.

A ferjem reggel fel 7 kor megy es este 6-kor jon haza.

Kezdetben rengeteget sirtam,akkor meg netem se volt,a csaladommal se tudtam akkor beszelni amikor akartam az idoeltolodas miatt,uj volt a kornyezet,raadasul faluba nottem fel es most egy vilag varosba elunk,es akkor meg tetezte h 3 honapig nagyon rosszul voltam.

De mostanaba van netem,egyre jobb az ido itt is es felfedeztem a kornyeket,megtanultam a kozlekedest most mar egesz jol viselem.Ja es vegre megtudom nezni a kedvenc filmjeimet.

Minden nap fozok vmit es igy is telik az ido.

Ugy h teljesen megertelek!

Kitartas neked!Gyere fel ide is tobbet,itt tudsz beszelgetni a kismamikkal.

Udv:29 heteske

2009. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!