Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek elég későn alszik el...

Akinek elég későn alszik el este 2 évese (olyan 10-11kor), mivel foglaljátok le estig?

Figyelt kérdés
Őszinten mar mindent próbaltam. Sosem fáradt, pedig egész nap szépen játszik, mozog eleget, friss levegőn van. Én ugy erzem minden megteszek. 12korul alszik delben el olyan 3ig, de 11kor se tűnik fáradtnak... próbaltam 9korul letenni de csak hánykolodik orakat es csak vmikor hajnalban kezd el mikroebredesek es hanykolodasok nelkul igazan aludni.
2019. aug. 15. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet picit rövidíteni kéne a du-i alvásán!?

Én az esti lefekvéskor, mikor nem akart aludni, betettem játékokat az ágyába, pici fényt hagytam, aztán előbb-utóbb elaltatta magát vele, majd kivettem a játékokat.

2019. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is sok a délutáni alvás, én 1 óránál tovább nem hagynám.
2019. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat alszik dun. Az en lanyom csak 10 honapos de o összesen nem alszik ennyit nappal. (bár ő nem volt nagy alvo nappal soha)
2019. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk. Nem keltem fel a déli alvásból, mert akkor egész délután nyűgös.

Este vacsi, fürdés, játszás, mesenézés.

Abban reménykedem, hogy majd az óraátállításnál előrébb tudom hozni az esti alvást egy órával, 9 óra az jó lenne. Addig megy így ahogy eddig.

2019. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!