Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Csak babakocsiba alszik el a...

Csak babakocsiba alszik el a fiam, este is tologatom és úgy rakom az ágyába. Mi a megoldás erre? Hogy tudnám átszoktatni arra, hogy az ágyában aludjon el? Nappal is csak abba tudom elaltatni. Ágyába sír nagyon csak meg kínlódik.3hónapos

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen baba, akit hordozni tologatni kell. Sok ilyenről hallok. Ki fogja nőni elobb utobb. Sajnos érdemben nem tudok neked hozzászólni. Kitartást addig is.
2019. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanez volt a helyzet nálunk egészen mostanáig. Mindig próbálgattam jobb napjain a kiságyat. kerek 5 hónaposan elkezdett benne aludni. Első este másfél óra volt, de nem üvöltött csak nem tetszett naki. Szkeptikusan hallgattam a hasonló sztorikat. Addig a fejem tetejére is állhattam mindig ordítás lett a vége. Sírni soha nem hagytam. De hiába nyugtattam meg és tettem vissza, simiztem, énekeltem, susogtam. Most az jött be, hogy a popóját döcögtetem, (hason alszik) mintha a babakocsiban rázkódna, illetve nem a kiságy közepére teszem, hanem közel a rácsvédőhöz, hogy azt higgye a mózesben fekszik 😅 persze korábban is próbáltam, akkor nem jött be. Szerintem meg kellett érnie a kiságyban alváshoz. Nem vagyok benne biztos, hogy a trükkjeim jöttek be. Türelem és sok sikert kívánok 😉
2019. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Az én 3 hós lányom is csak akkor alszik el,ha segítek neki (cici,tologatás,hordozás)

Szerintem ez teljesen normális,majd lesz ez még máshogy is.:)

2019. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
11 hónapos koráig aludt így a kisfiam, aztán elkezdtem átszokatni: lefeküdtünk a franciaágyra, én mellé, simiztem, dúdoltam, és így aludtunk el. Már 3 éves a mai napig így alszunk el, után rakjuk át a saját ágyikójába.
2019. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha sír, hát sír, majd megnyugszik! Be kell tenni a kiságyba, simogatni stb. Úgyis el fog aludni, nem bírja a végtelenségig ébren.
2019. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!