Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babakocsiban alszik csak el este?

Babakocsiban alszik csak el este?

Figyelt kérdés
Kisfiam 22 honapos es este csak ugy tudom elaltatni ha a babakocsiban ringatom el es ha elaludt atrakom az agyba.Napkozban viszont befekszem melle osszebujunk es mar alszik is ,persze voltak probalkozasaim az esti altatasra de addig sirt meg a babakocsi elo nem kerult.Volt valaki igy esetleg ?Valami tanacs vagy tapasztalat?Elore is halas vagyok a valaszokert !
2019. aug. 8. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem épp így volt eleinte, aztán már csak napközben. Probaltam sokféle képpen altatni, de ez vált be. Féltem is, h mi lesz, ha kinövi. Ringatásra nem akartam szoktatni. Mikor kinotte a mózeskosár részét, szopizas közben többször bealudt a mellemen, aztán végül maradta ennél a verziónál. Elalszik a cicin, kicsit várok és átrakom a kiságyba, nappal is és éjjel is így csinálom jelenleg. 13 hónapos most.
2019. aug. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom, h 22 hónapos a gyerkőc. Akkor sportkocsiban altatod. Na nekem abban lehetetlen elaltatnom. Örülök, ha megmarad benne. Amennyire szerette a mély részét a kocsinak, annyira nem szereti a sportkocsit. Pedig milyen jó lenne, ha séta közben el tudnám benne altatni, de ez sajnos lehetetlen.
2019. aug. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt fejeltsük már el a hónapozást. Két éves a gyereked.


Másrészt alakítsatok ki más esti rutint. A gyerek azt szokja meg, amit te adsz neki, és minden nap ugyanazt a menetrendet várja. Legyen mondjuk séta, fürdés, mese, összebújás, egyre csökkenő fény és hanghatásokkal. De ne vedd elő a babakocsit. Te vagy az anyja, nem ő a tied.

2019. aug. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

már 2 ėves. szoktasd le a babakocsiba valo ringatasrol. Írtad hogy probalkoztal, meg hogy sirt, de kitartobbnak kell lenned..

Tudom hogy nem könnyű menet lesz, de ha a sirassal mindig ő nyer, akkor ez majd mindenben igy lesz..

2019. aug. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!