Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A rossz alvo babak mikortol...

A rossz alvo babak mikortol kezdtek jobban aludni?

Figyelt kérdés
Olyan anyukak valaszait varom akiknek szinten sokszor kelt a gyermekuk ejszaka. Kislanyom 16 honapos de meg mindig van h 10+ az ejszakai ebredesek szama, idonkent van h csak 3x kel fol. Mikortol varhato valami valtozas? Nagyon faraszto mar...
2019. aug. 30. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ehhez szoktattad, csak akkor változik, ha nem kelsz fel hozzá, hanem hagyod, hogy anélkül is vissza aludjon.
2019. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 19 hónapos és még mindig sokszor ébred. Születése óta ilyen. Nem értek egyet az első válasz írójaval, ez nem szoktatáson múlik. A nagyobb gyerekem 2 hónapos kortól ataludta az éjszakat..
2019. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# nyilvan ahhoz szoktattam h 10x folkeljen egy ejszaka. Micsoda meglatas! 🤦‍♀️


2# koszonom a valaszt, akkor ez gyerekfuggo.

2019. aug. 30. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
21 hónaposan, egyik napról a másikra abbahagyta a cicizest, attól kezdve lett jobb, és kelt meg mondjuk csak egyszer, amikor már apa is elég volt.
2019. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legrosszabb időszakban 10+ ébredést számoltam.Két éves legtöbbször altatás után pár órával még megébred 1-2 alkalommal éjfél előtt de vissza altatva szinte mindig végig alussza aztán éjfél környékétől az éjszakát.Nálunk fokozatosan lett elviselhetőbb és pont 16-17 hónap környékétől.Remélem hamarosan nálatok is rendbe jön az alvás.Viszont nekünk annak idején azt mondták ha még ilyen tájt is ennyit ébred az vagy valami rossz altatási megszokástól van, vagy valami oka(fizikai) van aminek esetleg utána kell járni.Elvileg ilyen tájt a ,,normális" ébredési mennyiség 3-4.
2019. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 évesen volt az első mikor átaludta az éjszakát, 1,5 éves korától nem alszik nappal sem.
2019. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 már komolyan rosszul vagyok tőled, minden de minden ilyen jellegű kérdésnél jössz és írod ugyanezt a baromságot. Nem unod még???
2019. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!