Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdtek örökmozgó, pörgő...

Mit kezdtek örökmozgó, pörgő más féléves gyerkőccel rossz időben?

Figyelt kérdés
Eddig naponta legalább 2x voltunk lent a fiammal, mert rettentő nagy a mozgásigénye, kell neki a friss levegő, ahhoz , hogy bírni lehessen vele, meg hogy aludjon. De most hogy jön a hűvös, esős, szeles idő, félek nem tudunk minden nap lemenni. Itthon egyszerűen nem lehet lefoglalni, semmi nem köti le. De esőben vagy nagy szélben sem szeret lent lenni.
2010. okt. 25. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Mi néha elmentünk bevásárlóközpontba délelőtt, mikor még nincsenek sokan, és ott futkározhatott. Abszolút átérzem a problémát, nálunk most már kicsi könnyebb a helyzet.

Esetleg táncoljatok otthon, vagy ha elég nagy a lakás, otthon is motorozhat. Vagy szobatrambulin, ha nagy a belmagasság.

2010. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam nekik rendezni bababulit:)Ők is örökmozgók,ráadásul ikrek,gondolhatod:)Olyankor megy a zene,kirámolok minden játékukat,hempergünk,kotrunk,(én is velük),táncolunk,mondókázunk,hagyom h azt csináljanak,amit akarnak,nyúúúzzanak:)Nem fogod kitalálni h melyikünk bírja tovább szusszal..:)
2010. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát igen én is ezzel vagyok bajba:(

Nekem lányom van.20 hónapos.Imád kint lenni,és a játszótéren is.

De ha ki is megyünk az mégsem olyan mint nyáron,vagy tavasszal.

Én most játszóházba szeretném vinni,csak az egész húzós anyagilag.

2010. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!