Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akiknél cicin aludt el a...

Akiknél cicin aludt el a baba, hogy szoktatták le róla?

Figyelt kérdés
Sajnos kezd el enni a tejem. Kisfiam eddig cicin aludt el mindig. De most sokszor csak behergeli magát, mert nem jön a tej, és nem akar elaludni vagy csak nagyon nehezen. Hogy tudnám elaltatni? A cumit kiköpi, babakocsiban sose aludt el. Ádámot szereti, de csak pár percig, nem alszik el benne. Kendő e szokott aludni, de csak ha sétálunk. Ha megállok felébred. Ha a kiságyba teszem sír, mint a babakocsiban.
2019. okt. 3. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem mentem be a szobába mikor készült aludni és elaludt magától
2019. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Egy tartalmas vacsi nem segít?
2019. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?


Általában megvártam míg magától elengedte, vagy a komfrortcicit félveszakítva letettem, leteszem.

Rendezi magát és alszik.


Férjem gyorsabban leteszi.

Én adok neki cicit fürdés előtt ilyenkor.

Férjem pedig öltözteti.

Leül vele, vállára fekszik 1 perc és bemutat az ágyba.

Előtte szimplán, ha lenyugodott letette.

Ha nem kéretszkedett ki, akkor otthagyta, ha nagOn mozgolódik olvashnk neki mesét.

Elalszik.

15 hónapos

2019. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még pici, 3 hónapos. Az este annyira nem gond, akkor könnyebben elalszik. De napközbeni esélytelen eddig máshogy altatni. Ma alig aludt, mert csak behergelte magát, aztán sehogy se akart elaludni. 6kor kimentünk sétálni, most ébredt belőle, olyan álmos volt már.
2019. okt. 3. 22:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

De ha 3 hónapos, akkor a növekedési ugrás miatt érezheted, hogy nincs tej. Ilyenkor fontos hagyni szopizni és akkor pár nap alatt megnő a tejtermelés.

Semmi ok rá hogy vkinek csak úgy ne legyen teje 3 hónaposnak (illetve lehet ok, de ritka), ha szoptatás párti vagy, akkor a tejtermelésért kellene dolgozni

(Ha nem az se baj.)

2019. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3. Vagyok


3 hónaposan simán hagytam cicin elaludni



Nagyjából fél

Évesen szoktattam le arról, hogy cssk azon aludjon el


A napközbeniesetben volt a legnehezebb elhagyni.


Olyan 8-10 hónapos volt...

2019. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Coffelia ***** válasza:
Kétévesen. Megbeszéltem vele.
2019. okt. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a növekedési ugrás a baj. Már hetek óta egyre kevesebb a tej. Nem tudom az okát. Már beszéltem 2 szoptatási tanácsadó a, nem tudták segíteni. Hiába a szaporító fejés, hiába van rajta egész nap a gyerek, már alig van tejem. Szegény csak sír a cicin
2019. okt. 8. 20:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyeddel nincs baj? Eszel, iszol?
2019. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tápszert is kap már? Ha tápszeres kaja után cicizik, akkpr is sír?
2019. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!