Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyi idős korától aludt el...

Mennyi idős korától aludt el egyedül babátok, altatás nélkül?

Figyelt kérdés
Saját ágyban alszik,de egy jó darabig ott kell vele kell lenni mire elalszik és énekelni,esetleg popsit rázni. Nagyon ritkán nem kell egyeltalán egyiket sem. Nappalra is és éjszakára is vonatkozik. Most 11hós.

2019. szept. 24. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

A fiam szuletesetol 3 eves koraig

Akkor volt egy ev h nem tudott egyedul aludni. 5 evesen ismet egyedul aludt.


A lanyom mellet kellet lenni sokaig, de eleg volt az h ott vagyok nem kellet semmit csinalni vele. Majd 3 eves kortol estimese utan eleludt magatol.

2019. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Születésétől.
2019. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 perces rituálé van, ha a férjem altat

Aztán nekéretkezik a kisáhyba


Ha én, akkor a cici összezavarha. Kb 5-10 p kell, amialatt megállapítja nem romlott el egyik sem.

Leteszem

Mindkét esetben kimegyünk, egyedül alszik el



11-12 hónapos kora óta van így

2019. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 éves koráig este beraktuk az ágyába, kimentünk és szépen magától elaludt, de most már nem, ordít és vele kell lennünk a szobában, simizni a hátát, lábát, nappal ugyanez.
2019. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos kora óta, akkor szokott le a szopizásról és vett 180 fokos fordulatot az életünk egy sokkal pozitívabb irányba. Minden azóta szép és jó, hogy elutasította a mellemet, előtte órákig tartó szenvedés volt az altatás és éjjel is többször kelt, zombik voltunk. Az elején a férjem ott volt vele ameddig le nem hunyta a szemét, valahogy az ő jelenlététől lement zenbe. :D Kb pár hét után már őt sem igényelte csak letettük és 2 perc múlva aludt. Most másfél éves, ha aktív napja volt azonnal beájul ha lustább akkor egy 10 percig még dünnyög, énekel, játszik a plüsseivel majd elalszik. Délután ugyanígy csak leteszem, megpuszilom majd kimegyek, egy 5 perc játék után elalszik (kamerán figyelem). Az első perctől a saját ágyában alszik egyedül. A kislányom utálja az éjjeli lámpát, csak vaksötétben tud aludni. Utál velünk aludni, olyankor nyűglődik egész éjjel és hajnali 5-kor már fent van. Van egy kis takarója ami nélkül nincs alvás és halk babazene szól egész éjjel a szobájában. Este 8-tól reggel 9-ig alszik és ágyúkat dörgethetnénk mellette akkor sem kelne fel.
2019. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj ha én csak leteszem és kijövök,feláll,eldobja a cumit és akkor tuti nem fog magától visszafeküdni. Nem sír minden esetben, csak mondja a magáét,de vissza nem fekszik egyedül.Amig nem mászott,állt,addig csak kicsit forgolódott,nyekergett de elaludt.Most náthás,lehet az is bezavar.
2019. szept. 25. 06:02
 7/8 Coffelia ***** válasza:
A mi gyerekünk születésekor egy par hétig random bealudt magától, és onnantól soha. És mivel a kétségbeesés és a félelem üvöltött a száján kívül a szeméből is, abszolút letettünk a bármiféle szoktatásról, és megadtuk, amire szüksége volt. Most három és fél éves lesz majd, decemberben, és még mindig kéri az esti sötétben fetrengés végén, hogy maradjunk vele, amíg elalszik. Általában mellette fekszünk vagy az ő hatalmas matracán, vagy a mi saját franciaágyunkban, de benn a szobában. Ha majd megérik rá és kéri, akkor kap külön szobát de ahhoz el is kell költöznünk :D
2019. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ennyire nálunk nem vészes ha ott vagyok,dúdolok,simizem az elég. Csak azt nem értem,hogy hulla fáradt,be is alszik szinte az esti tápszer végére,leteszem, és mégse tud elaludni,pedig már csukva volt a szeme mikor leraktam. Hadonászik,dobol a lábával "énekel", én meg ott hümmögök mellette a sötétben,látszólag feleslegesen,de ha ott hagyom azonnal feláll és vagy sir vagy állva énekel 🤷‍♀️ Aztán van az mikor lerakom,abban a pillanatban aalszik is,kijövök és reggel találkozunk. Csak nem tudom sajnos mitől függ.
2019. okt. 11. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!