Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hét hetes babával táncikálnak...

Hét hetes babával táncikálnak a szülei, hogy elaltassák. De még a keresztanyja is. Annyira, hogy szinte elszédül szegény. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 12:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Feleslegesnek tartom. Ringassák, vagy "mittudomén", de szegény beleszédül, annyira. Már mondtam nekik, hogy inkább ne, mert baja is lehet belőle. A szemei járnak össze-vissza. Nem értem, ez mire jó.
2019. okt. 31. 12:29
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Mondta neked, hogy szédül, vagy csak te gondolod?🤔 Pár hétig altattuk mi is így a lányukat,de rájöttünk míg 4-5kg ez szórakoztató, addig 10-14kg már nem biztos hogy az lesz, így leszoktunk róla.Teljesen egészséges a csajunk semmiféle károsodást nem szenvedett.
2019. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ, de nekem furcsa, mert annyira pici még. Tényleg össze-vissza jár a szeme, én csak aggódom miatta. Mielőtt megkérdezitek, én vagyok a "gonosz" nagymama. Miért nem lehet csak ringatni? Úgy is elalszik.
2019. okt. 31. 12:38
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Majd a saját gyerekednél másképp csinálod! Más módszerébe pedig ne szólj bele!
2019. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy az unokámról van szó. Felneveltem két gyereket.
2019. okt. 31. 12:50
 6/16 A kérdező kommentje:
Annyi rossz hírt lehet olvasni, hogy megrázzák a babát, és akár agykárosodása is lehet. Ezért féltem. Egyébként a lányom kisbabája. Nem anyós vagyok. Tényleg ez dívik manapság? Ez a normális altatási módszer? Nem hinném.
2019. okt. 31. 12:56
 7/16 A kérdező kommentje:
De ha többen megerősítitek, hogy semmi baja nem lesz tőle, akkor elfogadom. Köszönöm előre is. Írjatok véleményt légyszi. Nem. Nem unatkozom, hogy ezt itt megkérdezem, tényleg aggaszt.
2019. okt. 31. 12:59
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan már! Ennyitől nem rázodik össze az agya. Anyósom 2. Az meg a babakocsit nem tolja még egy fűszálra se rá mert jajjjjj az agya. Kicsit erősebb rázás kell ahhoz. Nem lesz semmi baja az unokádnak.
2019. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

És aki porszívóra altatja? Vagy autóban? Vagy aki csak bedobja a kiságyba és hagyja üvölteni?

Hagyd rájuk, amikor nehezebb lesz a baba le fogják erről szoktatni mert nem fogják bírni.

Nem lesz baja.

2019. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Az élő példa, hogy nem csak anyós tudja túltolni a dolgokat. Bár apuka biztos szívesen lát :D A babának nem lesz semmi baja, de továbbra is tartom, hogy hagyd őket békén!
2019. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!