Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Megszokásból kel fel hajnalban...

Megszokásból kel fel hajnalban és jön közénk? 2 éves

Figyelt kérdés

3 hónapja kb az van, hogy hajnalban felkel és jön közénk.

Ez megszokás vagy a mi ágyunkra van kapva?

Leesésgátlós ágya van, ugye középen le tud mászni.

Ritka már, hogy egész este a helyén alszik kb heti 1-2 este. Automatikusan hajnalban megébred és jön fel.

Ilyenkor mit kell csinálni, hogy újra a saját ágyában aludjon egész éjjel?


2019. nov. 5. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Ha egyedüli gyerek ne sajnáld tőle ezt a kis intimitást, ő még nem érti, hogy apa és anya miért bújhat össze kettesben, ő meg egyedül szorong a saját ágyában a sötétben pl. Eljön az az idő amikor ki sem tudod majd csalogatni a szobájából, nemhogy közétek menjen.
2019. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Nálunk a 6-éves is heti 5x atjön. Szeretetből, nem megszokásból. Hiányzik neki a közelség, oda bújik, simogat, és vissza is alszik. Én nem bánom, pár év, és ciki lesz atjönnie, simogatni,ölelgetni...
2019. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell csinálni ilyenkor, hogy visszaviszed az ágyába, adsz neki egy puszit és visszafekszel. A másodiknál is ugyanez, de magyarázd is el neki, hogy mindenkinek van külön szobája és ágya, ahogy neki is épp ezért kell ott aludnia.
2019. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Ha zavar, hogy átmegy ( gondolom igen) akkor vidd vissza, kicsit simogasd meg, adj neki puszit, ha kell maradj ott vele pár percig. DE! Megjegyzem velem is ezt csinálta anyukám, és én meg iskolás koromban is átmentem a szüleimhez ha rosszat álmodtam. Én nem tudtam egyedül lenni mert féltem. Szóval ez nem jelenti azt, hogy változni fog. Amúgy sokszor ott is maradhattam náluk.

Engem mondjuk nem zavar ha átjön a kis szarosom, nem alszom rosszabbul. Nekem könnyebb ha ő bújik be, nem kell mászkálnom éjjel. Persze nincs így minden este, mondjuk 40%-ban kb.

2019. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!